Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Щодо пільг

Офіційні публікації
09.01.2020

З 1 січня 2020 року пільгові категорії громадян мають право подати заяву до управління соціального захисту населення Білозерської районної державної адміністрації щодо переходу з безготівкової на готівкову форму виплати пільги на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 27 грудня 2019 року (постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 № 1123 ,,Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг”).

Усіх бажаючих пільговиків перевести виплату пільги на оплату житлово-комунальних послуг з безготівкової (банку) на готівкову форму виплати, звертатися до сільської ради або Східненського територіального округу для подання заяви  ( Шнирук І.В., Добринчук К.Д).

.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше