Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ШАНОВНІ  ПІДПРИЄМЦІ та ПРАЦЮЮЧІ! ПОДБАЙТЕ ПРО ПЕНСІЮ ЗМОЛОДУ!

Оголошення
15.12.2021

         Легальна робота - це належно оформлені трудові відносини відповідно до законодавства. Це одержання відповідної пенсії по старості, по інвалідності та в інших випадках, передбачених чинним законодавством.

        Важливо! Мінімальний страховий внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на 2021 рік розраховується виходячи з розміру мінімальної заробітної плати, встановленої Законом України “Про Державний бюджет України на 2021 рік”, і становить:

  •  з 1 січня    2021 року      –   1 320 грн
  • з 1 грудня   2021 року    –   1 430 грн

 Виплата зарплати у “конверті” – це не тільки порушення роботодавцем чинного законодавства щодо обов’язкової сплати внесків, а і сам працівник свідомо позбавляє себе права на соціальний захист та пенсійне забезпечення, гарантовані державою.

 

Офіційно неоформлений працівник ризикує залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій у подальшому.

 Шановні підприємці, ПАМ'ЯТАЙТЕ! Наявність недоїмки зі сплати страхових або єдиного внесків не дозволяє зарахувати до страхового стажу періоди роботи в повному обсязі і Ви ризикуєте залишитися без права на отримання пенсії та інших соціальних виплат.

 Детальну інформацію Ви можете отримати через сучасний сервіс надання послуг на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua)

 

Шановні громадяни, задумайтесь над своїм майбутнім,

заздалегідь подбайте про Вашу пенсію!

 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше