Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Східненська школа знайшла нового директора!

Новина
30.07.2020

Сьогодні, 30 червня 2020 року, відбувся другий етап конкурсу на заміщення посади керівника КЗ «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області.

Кандидати на посаду Скиба Надія Вікторівна та Осадчук Ірина Віталіївна презентували перспективні плани розвитку закладу на 2 роки і відповідали на запитання членів комісії та запрошених гостей.

Після жвавих дискусій, бо кандидати дійсно сильні конкурсна комісія визначала переможців шляхом таємного голосування.  В результаті посаду керівника КЗ «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області на наступні 2 роки займатиме Осадчук Ірина Віталіївна.

Вітаємо переможницю конкурсу, бажаємо успіхів у подальшій роботі, втілення власних ідей та творчого натхнення.

Скибі Надії Вікторівні дякуємо за участь у конкурсі, за достойну конкуренцію, бажаємо не зупинятися і завжди рухатися до своєї мети. Сподіваємось, що цей досвід стане Вам у нагоді.

 

Дивіться відеозапис презентацій та засідання конкурсної комісії  тут - https://youtu.be/e7ZU3dFqvxs

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше