Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Шлях до бюджету Музиківська сільська рада лежить через ... торт

Новина
28.09.2019
 
Сьогодні музичани святкували 204-річчя свого села Музиківка. Разом з активом сільської ради та молодіжної ради ми не могли пропустити таку нагоду, аби не розповісти про бюджет у доступній та зрозумілій формі і не зібрати пропозиції музичан до бюджету.
Завдяки креативності молодіжної ради і активній участі у вуличній акції її представниць Natalya Kotova та Виталия Ртищева, цьогорічний збір пропозицій був смачним та веселим. Дівчата спекли гарнючо-смачнющий торт та підготували вікторину. За правильну відповідь у вікторині учасники та учасниці отримували шматочок тортика та "бюджет для громадян" в "нагрузку".
Працівниці сільської ради Людмила Погрібна, Татьяна Трибушная та Алёна Лебедева розповідали про бюджет , в перервах між цими розмовами ярмаркували та запрошували односельців подавати пропозиції до сільського бюджету.
Результати двогодинної акції: з"їдено 2-кілограмовий торт, поширено близько 80 бюджетів для громадян, зібрано 5 пропозицій.Цього року якась дивина в Музиківській громаді - у порівнянні з минулим роком катастрофічно мало пропозицій. До чого б це?
Інформаційна кампанія в Музиківській ОТГ відбувається в рамках компоненту "Доброчесні громади" Програма DOBRE USAID Ukraine - USAID Україна, який реалізує Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети!"
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше