На головнуКонтакти
Новини
Проекти громади
Документи
Підприємства, заклади та установи
Бюджет
Економічний профіль
Prozorro
E-data витрати
Звернення
Структура ОТГ
Сторонні сервіси
Корисна інформація
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Шлях до бюджету Музиківська сільська рада лежить через ... торт

Новина
28.09.2019
 
Сьогодні музичани святкували 204-річчя свого села Музиківка. Разом з активом сільської ради та молодіжної ради ми не могли пропустити таку нагоду, аби не розповісти про бюджет у доступній та зрозумілій формі і не зібрати пропозиції музичан до бюджету.
Завдяки креативності молодіжної ради і активній участі у вуличній акції її представниць Natalya Kotova та Виталия Ртищева, цьогорічний збір пропозицій був смачним та веселим. Дівчата спекли гарнючо-смачнющий торт та підготували вікторину. За правильну відповідь у вікторині учасники та учасниці отримували шматочок тортика та "бюджет для громадян" в "нагрузку".
Працівниці сільської ради Людмила Погрібна, Татьяна Трибушная та Алёна Лебедева розповідали про бюджет , в перервах між цими розмовами ярмаркували та запрошували односельців подавати пропозиції до сільського бюджету.
Результати двогодинної акції: з"їдено 2-кілограмовий торт, поширено близько 80 бюджетів для громадян, зібрано 5 пропозицій.Цього року якась дивина в Музиківській громаді - у порівнянні з минулим роком катастрофічно мало пропозицій. До чого б це?
Інформаційна кампанія в Музиківській ОТГ відбувається в рамках компоненту "Доброчесні громади" Програма DOBRE USAID Ukraine - USAID Україна, який реалізує Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети!"
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше