Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сміття  вбиває ліс

Офіційні публікації
10.02.2019

                Сміття  вбиває ліс

Ліс-легені нашої планети,його знищення може передрікати нам сумну участь,адже він є джерелом кисню,регулятором вологи і життєдайною скарбницею на землі.                                                                                                                            

    Забруднення лісів –проблема з якою боротися стає дедалі важче.    Державною лісовою охороною Херсонського лісомисливського господарства неодноразово були виявлені факти залишення побутових відходів в лісі людьми ,які приїжджають на відпочинок в ліс.  Дуже складно  спіймати за руку порушника на місцІ  злочину так як сміття привозять на авто і швидко втікають.

    Стихійні  сміттєзвалища в навколишніх лісах демонструють те,що люди не бажають дотримуватись норм цивілізованого поводження з відходами.

   Потрібно щоб кожна людина розуміла свою відповідальність і знала,якої  непоправної шкоди природі може завдати забруднення навколишнього середовища.

     Завдання шкоди  навколишньому середовищу карається законом,але ефективніше було б зміна ставлення людей до природи.

     Згідно Адміністративного Кодексу  України ст. 73 (Засмічення лісів відходами) передбачено штраф на громадян від 425 до 850 гр. і на посадових осіб від 850 до 1700 грв.

 

 

Адміністрація ДП»Херсонського лісомисливського господарства»

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше