Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Музиківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:  спеціаліста ІІ категорії з питань служби у справах дітей та захисту прав дітей відділу освіти та гуманітарного розвитку Музиківської сільської ради

Оголошення
17.12.2020

Музиківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:  спеціаліста ІІ категорії з питань служби у справах дітей та захисту прав дітей відділу освіти та гуманітарного розвитку Музиківської сільської ради

Основні функціональні обов’язки:

 1. Здійснювати роботу щодо виявлення та соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, залишились без піклування батьків, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, виявлення дітей, які перемістилися із зони АТО, та надання їм первинної соціально-реабілітаційної допомоги.
 2. Розглядати заяви, скарги, звернення громадян щодо порушення прав дітей, проводити заходи по усуненню причин їх виникнення.
 3. Представляти інтереси дітей в судових засіданнях з питань захисту їх прав.
 4. Готувати документи для набуття  дитиною статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування.
 5. Готувати матеріали про стан сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах на розгляд комісії з питань захисту прав дитини.

Основні вимоги до конкурсантів:

вища освіта не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою, навички роботи на ПК, знання діючого законодавства України в обсязі, достатньому для виконання службових обов’язків.

Умови оплати праці:  посадовий оклад - 4500 грн; надбавки, доплати та премії відповідно до статті 21 Закону України "Про місцеве самоврядування"; надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” 

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають такі документи:

 • Заяву на участь у конкурсі;
 • картку форми П-2ДС;
 • автобіографію;
 • копії документів про освіту;
 • копію паспорту, коду;
 • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру кандидата на посаду в електронному вигляді;
 • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
 • дві фотокартки розміром 4х6 см.

Прийняття документів здійснюється з 18 грудня  2020  року до 18 січня  2021 року  за адресою: вул. 40 років Перемоги,35, с.Музиківка, Херсонської області, тел.56-3-42;56-3-18.

Дата проведення конкурсу – 19 січня 2021 року.

 

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше