На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Бюджет
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Документи
Економічний профіль
Підприємства, заклади та установи
Звернення
Структура ОТГ
Prozorro
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Музиківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Оголошення
24.06.2019

Музиківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: 

Спеціаліста ІІ категорії з соціальної роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Основні функціональні обов’язки:

 • Організовує обстеження умов проживання категорійних верств населення, по результатах забезпечує підготовку документів з надання матеріальної допомоги.
 • Веде облік пільгового контингенту населення.
 • Веде прийом громадян з питань оформлення соціальних виплат, субсидій для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого палива та оплату житлово-комунальних послуг; видає талони на пільговий проїзд, проводить роз'яснювальну роботу серед населення з питань соціального захисту.
 • Проводить соціальну роботу з вразливими категоріями дітей з багатодітних сімей. Веде облік багатодітних сімей, подає звітність до УСЗН у Білозерському районі.

Основні вимоги до конкурсантів: вища освіта  за кваліфікаційним рівнем  спеціаліст, магістр, навички роботи на ПК, знання діючого законодавства України в обсязі, достатньому для виконання службових обов’язків; знання української мови; досвід роботи вітається.

Умови оплати праці:  посадовий оклад – 3400 грн; надбавки, доплати та премії відповідно до статті 21 Закону України "Про місцеве самоврядування"; надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” 

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають такі документи:

 • Заяву на участь у конкурсі;
 • картку форми П-2ДС;
 • автобіографію;
 • копії документів про освіту;
 • копію паспорту, коду;
 • декларацію особи уповноваженої на виконання функцій  місцевого самоврядування, у порядку передбаченому Законом України  «Про запобігання корупції» в електронному вигляді;
 • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
 • заяву про проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”, або копію довідки про результати перевірки передбаченої Законом України “Про очищення влади” в разі, якщо перевірка проводилась раніше.
 • дві фотокартки розміром 4х6 см.

Прийняття документів здійснюється з 28 червня  2019  року до 29 липня  2019 року  за адресою: вул. 40 років Перемоги 35 с. Музиківка, Херсонської області, тел.56-3-42; 56-3-18. Дата проведення конкурсу – 29 липня 2019 року.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше