На головнуКонтакти
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Звернення
Бюджет
Структура ОТГ
Новини
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Спортивна молодь – престиж громади

Новина
30.05.2019

    Закінчується 2018-2019 навчальний рік, а разом із ним добігає кінця і Спартакіада серед учнів закладів загальної середньої освіти Херсонської області. Багато стартів позаду, але рекордним по кількості змагань видався квітень-травень поточного року. Учні шкіл нашої громади були учасниками змагань з футболу (7-11 кл.), «Шкіряний м’яч» (5-6 кл.), «Шкільна волейбольна Ліга», класичного та пляжного волейболу, легкої атлетики та «Козацький гарт». Обласним першостям, звичайно, передували змагання серед учнів шкіл Музиківської ОТГ.

    Найбільш численними, видовищними та результативними були змагання з легкої атлетики та «Козацький гарт». У загальній першості фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт», в якій брали участь 28 команд Херсонської області, учні нашої громади замкнули  першу   десятку   та  здобули 3-призове місце у вікторині «Знавців історії козацтва та Олімпійського руху».

   Виступи легкоатлетів також стали досить результативними. Звичайно ж, вітаємо з призовими місцями  Мар’яну Сербу (ІІ місце з бігу на 800м.,   ІІІ  –

з бігу на 3000 м.) та Марію Авдоян – ІІІ місце у метанні диску. Зовсім трішки не вистачило Максиму Трибушному, щоб посісти ІІІ місце у штовханні ядра на Х юнацьких спортивних іграх Херсонщини та обласній Спартакіаді,  поки  що  у  Максима – 4 місце. Проте і решта членів команди доклали максимум зусиль, щоб отримати за свої результативні виступи достойні бали для командної скарбнички. Погодьтеся, адже 4,5,6,7,8 місця на обласному рівні також гідні уваги та похвали – а у нас таких місць переважна  більшість.  360 балів  забезпечили  нам  12  місце  серед  24 команд районів та ОТГ Херсонської області.

   Дякуємо учням шкіл нашої громади та їх наставникам, бажаємо успіхів у майбутніх стартах!

 Н.В. Борисова, вчитель фізичної культури

Музиківської ЗОШ, голова МО

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape