Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Щоденна робота волонтера Корпусу Миру в Музиківській ОТГ

Фоторепортаж
05.04.2019

Одним з напрямків роботи волонтера Корпусу Миру в нашій громаді є ігрові зустрічі-заняття з вихованцями Музиківського ясла-садка. Діти з радістю спілкуються з Ешлі Браво Гарсія і разом з нею вивчають назви кольорів, тварин, вчаться рахувати до десяти. 

Звичайно, діяльність добровольця направлена не лише на наймолодших мешканців нашої громади. Головне завдання Ешлі - розвиток громади, а ефективно його можна виконати при високому рівні впізнаваності серед молоді, батьків та представників різних комунальних установ. Дитячий садочок став одним з таких промоційних майданчиків для просування принципів волонтерства, толерантності та добросусідства. 

Ми вдячні Ешлі за той приклад позитиву, за комплексний підход до вирішення проблем та готовність брати участь в усіх заходах Музиківської сільської ради та її комунальних закладів.

Людмила Погрібна

 

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше