На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Бюджет
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Документи
Економічний профіль
Підприємства, заклади та установи
Звернення
Структура ОТГ
Prozorro
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Центру надання адміністративних послуг в Музиківській ОТГ бути!

Новина
04.06.2019

Ідея створення ЦНАПу в Музиківці визрівала у сільського голови та депутатів вже досить давно. Почали втілення ідеї з тривалого обговорення з експертами Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування, разом прораховували ризики та можливості. Обрали ідеальне приміщення, зручне навіть для маломобільних груп – колишню контору ПОСП «Маяк», будівлю якої громаді подарував місцевий підприємець Сорокунський С.М.

Сільський голова Лейбзон С.Н. та секретар сільської ради Погрібна Л.С. відвідали Кочубеївський ЦНАП та оцінили професійність команди та комфортність отримання послуг. З другої спроби отримали підтримку Програми «U-LEAD з Європою». Вже зараз розроблене технічне завдання та  дизайн приміщень. В подальшому від програми маємо отримати комп’ютерне обладнання, меблі, програмне забезпечення і, що найголовніше, навчання спеціалістів та організаційну підтримку, щоб запустити належний ЦНАП.

З власних надходжень сільського бюджету вже виділено 450 тисяч гривень на виконання будівельних робіт та близько  200 тисяч гривень на придбання обігрівачів та іншого обладнання.

Наступним кроком стала підготовка заявки до Міністерства соціальної політики України  щодо надання субвенції на проведення робіт, пов’язаних зі створенням та забезпеченням функціонування ЦНАПу, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс». Сьогодні отримали офіційне письмове підтвердження щодо виділення на завершення ремонтних робіт 236,919 тисяч гривень.

Впевнені, що наш ЦНАП стане одним з кращих і принесе користь кожному мешканцю нашої громади.

 

Ртіщева В.С., спеціаліст з адміністрування інформаційних систем, член робочої групи по створенню ЦНАПу

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape