Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Плануємо інформаційну кампанію "Впливай на бюджет своєї громади!",

Новина
10.07.2019

3 липня 2019р. представниці влади та Молодіжної ради зібралися для планування інформаційної кампанії "Впливай на бюджет своєї громади!", яка відбудеться у вересні-жовтні. Як і в минулому році, кампанія охопить усі населені пункти громади, а вуличні акції пройдуть у Музиківці, Східному та Загорянівці. Нагадаємо, що під час кампанії мешканці зможуть поспілкуватися з представниками влади, отримати друкований бюджет для громадян та внести свої пропозиції до бюджету громади 2020 року.

Родзинкою цьогорічної кампанії будуть заходи для молоді - інтерактивні ігри "Бюджет моєї громадяни" та бюджетний кахут.

Також робоча група вирішила провести вуличну акцію в Музиківці в день села, який святкуватимуть в останню суботу вересня.

За проходження "бюджетного марафону" у 2018 році та високий професіоналізм Музиківська громада отримала подяку від партнерства.

Робоча зустріч пройшла в рамках проекту "Доброчесні громади", який реалізує Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети!" спільно з Global Communities за підтримки Програма DOBRE

 

Петренко Елла 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше