На головнуКонтакти
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Звернення
Бюджет
Структура ОТГ
Новини
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Увага! Амброзія!

Оголошення
29.05.2019

    Амброзія полинолиста - це однорічна трав'яниста рослина, за своїм зовнішнім виглядом дуже нагадує полин звичайний. Амброзія вкрай невибаглива до умов існування. Характеризується інтенсивним наростанням наземної вегетативної маси і при сприятливих умовах досягає висоти 1,5-2 м, а коріння заглиблюється до 4 метрів, добре відростає після скошування. Сильно висушує і виснажує ґрунт. Зелена маса містить гіркі речовини і ефірні олії, тому тварини її не поїдають. При попаданні у корми погіршується смак молока. Розмноження здійснюється за допомогою насіння. У середньому одна рослина може давати їх від 30-70 тисяч. Причому, схожість має не тільки повністю дозрілий посівний матеріал, але і скошений у фазі воскової стиглості. Слід зауважити, що пилок рослини є сильним алергеном. При несприятливому фоні достатньо навіть декількох часток, щоб спровокувати характерні явища: сльозоточивість, рясні виділення з носа, підвищення температури, з'являється кашель, головні болі, у найбільш чутливих - приступи астми.

   Враховуючи велику шкідливість амброзії як для сільського господарства, так і для здоров'я людей, боротьба з нею є одним із важливих і першочергових завдань землекористувачів. Знищуйте амброзію будь-яким доступним для Вас способом: вручну, механічно, хімічно.               

   Кодекс України «Про адміністративні правопорушення» передбачає відповідальність за невжиття заходів щодо боротьби з бур'янами, використання земель не за цільовим призначенням, невиконання  природоохоронного режиму. 

                                                          В.П. Гордовенко, спеціаліст із

                                                        землекористування та екології

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape