Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! В Музикіській об'єднаній громаді відбудеться опитування громадської думки!

Новина
02.05.2019

В квітні-червні 2019 програма DOBRE проводитиме дослідження громадської думки в усіх об'єднаних територіальних громадах, які є партнерами Програми. 

Для Музиківської ОТГ це буде повторне дослідження, що дозволить виміряти зміни які відбулись в сприйнятті громадян протягом співпраці з програмою DOBRE.  

Дослідження дозволить виміряти рівень підтримки мешканцями ОТГ процесу децентралізації, визначити, як громадяни оцінюють ефективність органів місцевого самоврядування, оцінити їхню задоволеність якістю місцевих послуг та рівень поінформованості щодо наявних можливостей брати участь в управлінні громадою, а також готовність активно долучатись до розвитку ОТГ. Дослідження оцінить зміни в часі та вплив Програми на розвиток партнерських громад. Окрім того, результати дослідження буде використано з метою удосконалення заходів Програми та стратегій їх впровадження в інтересах ОТГ.

Дослідницька компанія Іпсос в період реалізації дослідження буде проводити особисті інтерв'ю з місцевими мешканцями в кожній громаді-учасниці з використанням планшета. Участь в дослідженні є цілком конфіденційною та добровільною, а всі дані будуть використані в узагальненому вигляді і жодні ідентифікаційні дані не будуть повідомлятися чи розкриватися публічно. 

Узагальнені результати дослідження будуть оформлені у вигляді доступних візуальних матеріалів та зможуть бути використанні для планування розвитку в органами місцевого самоврядування. 

Опитування не має політичного характеру!

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше