Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага вакансія!

Оголошення
05.02.2019

Комунальне підприємство «Струмок-2» у с. Східне, Білозерського району, Херсонської області оголошує набір на заміщення вакантної посади бухгалтера з посадовим окладом згідно штатного розпису та діючого законодавства.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста, бакалавра) за направленням «Бухгалтерський облік», «Економіка та підприємство», «Фінанси та облік»,  зі стажем роботи не менше 3-х років, вільне володіння українською мовою, знання ПК .

Особи,які бажають взяти участь у відборі, подають до старостату Східненської територіалної громади або до Музиківської сільської ради заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ); автобіографія ; фотокартки розміром 4х6 – 2 шт.; копії паспорта і документів про освіту з додатками.

Додаткова інформація щодо вимог до претендентів на посаду, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці  за телефоном: 56-5-83-38  або 56318.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше