Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

В Музиківській громаді вперше пройде Пікнік ідей!!!

Анонс події
15.06.2019

В Музиківській громаді вперше пройде Пікнік ідей!!!
Під час якого молодь громади презентуватиме свої ідеї та проекти і шукатиме фінансової підтримки на їх реалізацію.

До участі у заході Молодіжна рада запрошує мешканців громади, місцевий бізнез стати Інвесторами та підтримати ідеї учасників Пікніку ідей.

Пікнік відбудеться 29 червня о 18:00 біля бібліотеки в селі Музиківка.


?Пікнік ідей - це дружня трапеза, яка функціонує у вигляді фінансової підтримки незалежних молодіжних ідей та ініціатив.
? А ще це можливість презентувати свою ідею в дружньому колі, знайти однодумців та отримати кошти для її реалізації .


? Як це працює:
учасники і учасниці заходу (“Ідейники/ідейниці”), які планують представляти? свої ідеї, за участь в Пікніку роблять внески, тим самим формують “Банк”, а в кінці заходу, голосуванням визначать кращу ідею, яка отримає фінансову підтримку на її реалізацію.


Пікнік ідей в Музиківській ОТГ організовуеться ГО «Громадський центр «Нова генерація» (м. Херсон) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
ГО «Громадський центр «Нова генерація» є регіональним партнером програми DOBRE в Херсонській області.

Деталі за посиланням:

https://www.facebook.com/events/460498871406903/

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше