Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

В Музиківці відбулися громадські слухання

Новина
17.03.2021

10 березня 2021 року відбулися громадські слухання з обговорення проекту детального плану території відносно зміни цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності гр. Мельниченко Ірини Леонідівни, площею 0,0063 га, з 02.01"Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" на 03.07 "Для будівництва і обслуговування будівель торгівлі" за адресою: село Музиківка, вул. Київська, 26.

У зв'язку з карантинними обмеженнями було прийнято рішення провести слухання в два етапи. Спочатку спеціалісти відділу земельних відносин сільської ради та заявник гр.Мельниченко І.Л. розповіли про розроблений документ на вілиці біля означеної земельної ділянки. Далі було проведено зустріч в залі засідань сільської ради о 14.00 так як було оголошено в офіційних джерелах.

Жодних заперечень і зауважень присутніми громадянами озвучено не було, в обговоренні в різних форматах взяло участь 44 людини.

Наступним етапом буде погодження Детального плану території на найближчому засіданні сесії сільської ради і надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше