Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Важлива інформація!

Оголошення
25.05.2020

   Згідно з Постановою КМУ № 329 ВІД 22.04.2020 року, яка набрала чинності з 05 травня 2020 року для призначення допомоги на дітей віком до 10 років фізичним особам – підприємцям, які належать до I та II групи оподаткування, потрібно подати наступні документи: свідоцтво про народження дитини, довідку з Пенсійного фонду України за формою ОК-7, паспорт та ІПН. 

  Документи можна подати  через інформаційні системи Мінсоцполітики ( за наявності ЕЦП  - електронного цифрового підпису) або звернутися в сільську раду (відділ ЦНАП).

***

 

   Повідомляємо, що продовжено строк виплати допомог до 01.07.2020 року у раніше призначених розмірах, по таких видах: малозабезпеченим сім'ям; на дітей одиноким матерям; на дітей, над якими встановлено опіку; особі, яка доглядає за хворою дитиною; особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу; дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів; ВПО; особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю; особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію.

***

 

  У зв’язку із подовженням  карантину  до 22 червня 2020 року  талони  на пільговий проїзд  для пільгових категорій громадян, не видаються (постанова Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню та території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11 березня 2020 р. № 211 скасувати видачу пільговикам талонів одноразового використання на проїзд»).

***

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

  Ціна  на  природний  газ  для потреб побутових споживачів за

1 м3 - 2,948 грн, з 01.05.2020 р. по 31.05.2020 р. (включно), згідно Постанови КМУ від 19.10.2018 р. №867.    

 

І.В. Шнирук, начальник відділу ЦНАП

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше