Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

В Музиківській ОТГ додалося спеціалістів для роботи з молоддю

Фоторепортаж
10.02.2019

Відбувся другий етап прорами "Молодіжний працівник в ОТГ" в рамках програми ДОБРЕ. Від Музиківської обёєднаної територіальної громади взли участь:

Позняк Світлана

Гажур Марина

Ртіщева Віталія

Вальховська Марина

Петрова Інна

Чихун Анна

Кожен учасник навчання після проходження курсу отримає сучасні навички роботи з молоддю, методологію для залучення молодих дівчаті хтопців до процесу прийняття рішень та дипломи державного зразка.

 

Реалізація Програми «Молодіжний працівник» розпочалася у 2014 році за підтримки Програми розвитку ООН України та у співпраці з Міністерством молоді та спорту України й Державним інститутом сімейної та молодіжної політики. Впровадження Програми «Молодіжний працівник» в Україні – це унікальна можливість підвищити професійний рівень представників державних службовців та громадських об’єднань, які працюють з молоддю, що сприятиме збільшенню кількості молоді, яка бере участь у формуванні молодіжної політики, та посилить на загальнодержавному рівні взаємодію державних та молодіжних громадських інституцій щодо соціального становлення молоді.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше