На головнуКонтакти
Відкритий бюджет
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Структура ОТГ
Підприємства, заклади та установи
Новини
Звернення
phone_iphone
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
keyboard_backspace
Повернутися до новин

Відповіді на поширені запитання відносно конкурсу проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад»

Офіційні публікації
12.03.2019

 Наша ініціативна група хоче закупити мультимедійне обладнання, яке допоможе учням місцевої школи отримувати знання у більш цікавій і доступній формі. Чи можна розраховувати на підтримку такого проекту?

 

Ні, конкурс не спрямований на підтримку комунальних установ, підприємств або організацій, у тому числі шкіл, дитячих садків, ясел, амбулаторій, бібліотек, будинків культури. Функції щодо їх матеріально-технічного забезпечення належать до компетенції відповідних органів місцевого самоврядування, а необхідне фінансування має бути передбачено у місцевих бюджетах.

 

Ми знаємо, що одна з громадських організацій нашої громади вже подала заявку на конкурс, тож чи є смисл і нам це робити?

 

Безумовно, є!

Чим більше цікавих, актуальних і різнопланових заявок від організацій громадянського суспільства з однієї ОТГ будуть подані на конкурс, тим вище вірогідність того, що хоча б одна з них буде підтримана. Якщо ж від організацій або ініціативних груп, які представляють спільну ОТГ, буде подана лише одна заявка і вона виявиться недостатньо якісною, то в громаді взагалі не буде втілено жодної ініціативи.

Слід також пам’ятати: від громади можуть бути підтримані кілька проектів. У цьому випадку вони, по-перше, мають будуть того варті. По-друге, загальна сума гранту, запитуваного у них, повинна не перевищувати встановлений ліміт (еквівалент 5 тис. дол. США для громад першої та другої когорт і 3 тис. – громад третьої когорти).

 

У нашій громаді є сквер, але він занедбаний. Ми хочемо облаштувати його, прокласти асфальтові доріжки, встановити лавки та фонтанчики, щоб людям було де відпочивати. Чи можна подати на конкурс такий проект?

У рамках конкурсу не можуть бути підтримані ініціативи, які передбачають роботи з благоустрою. Допомога у підтримці таких інфраструктурних проектів надається за іншими напрямками реалізації програми DOBRE, а цей конкурс спрямований на активізацію людей та згуртування громади.

 

У нашій громаді немає, де займатися спортом, тож хочемо подати проект щодо встановлення спортивного майданчику.

 

Одним із основних критеріїв конкурсного відбору є інноваційність та креативність поданих заявок. Встановлення ж спортивних або дитячих майданчиків у громадах дуже часто підтримувалося донорськими організаціями, зокрема у рамках програми DOBRE. Тобто, подібні ідеї не є оригінальними. Крім того, такі ініціативи не відповідають цілям і завданням конкурсу, спрямованого насамперед на активізацію членів громади, залучення їх до прийняття рішень.

Наша організація хоче облаштувати громадський простір, який стане публічним місцем дозвілля та неформального спілкування. Вже знайшли необхідне приміщення, тільки потрібно провести там ремонт і побудувати пандус.

Умови конкурсу не дозволяють використання грантових коштів для проведення ремонтних або будівельних робіт. Вони можуть бути виконані лише в якості власного внеску заявника із залученням фінансових, матеріальних або трудових ресурсів з місцевого бюджету, від благодійників, волонтерів тощо. Натомість на кошти гранту можна придбати обладнання, необхідне для функціонування громадського простору.

 

Ми хочемо облаштувати у сквері мотузковий парк, прокласти канатні доріжки. Чи відповідає така активність умовам конкурсу?

 

Ні, у рамках конкурсу цього зробити не вдасться. Задля збереження природного навколишнього середовища донор не підтримує проекти, які передбачають будь-які дії, які несуть шкоду об’єктам живої природи, зокрема деревам.

 

Усі члени нашої ініціативної групи мешкають в одному селищі, яке є адміністративним центром ОТГ. Діяльність, яку ми плануємо проводити за проектом, також відбуватиметься саме тут. Чи обов’язково нам передбачати у проектній заявці залучення жителів інших населених пунктів, що також входять до складу нашої ОТГ?

 

Якомога ширше залучення мешканців різних населених пунктів, що входять до складу спільної ОТГ, є додатковою перевагою заявника і дуже важливим критерієм для конкурсного відбору. Цей показник відображає здатність організації/ініціативної групи консолідувати зусилля всієї громади.

 

Новини на цю ж тему

ОГОЛОШЕННЯ

Нагадуємо про сплату до 1 серпня задекларованих податкових зобов’язань відповідно за поданою декларацією про майновий стан і доходи!
Офіційні публікації
11.07.2019

Чи задоволені жителі Музиківської ОТГ якістю водопостачання?

Звіт по результатам опитування  щодо якості надання послуги водопостачання на території Музиківської сільської ради
Офіційні публікації
30.06.2019

Законні методи впливу на владу

Шукаєте можливість вплинути на місцеву владу? Способів є багато! Читайте та контролюйте процеси що відбуваюються в громаді!
Офіційні публікації
13.06.2019

Бюджет участі - це не лише дитячі майданчики та автобусні зупинки, а й величезна кількість документів.

Перелік документів розроблених Музиківською сільською радою для впровадження Бюджету участі
Офіційні публікації
04.06.2019

А чи готові ви до ЗНО?

Пропонуємо пригадати правила, яких потрібно дотримуватися під час проходження тестування.
Офіційні публікації
30.05.2019

Про користування земельними паями

 Використання земельних ділянок, які надані громадянам у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (земельні паї), є підприємницькою діяльністю, а саме: вирощування сільськогосподарської продукції.
Офіційні публікації
30.05.2019

Допомога багатодітним сім’ям

З 1 квітня 2019 р. згідно Постанови КМУ № 250 від 13.03.2019 року запроваджується виплата допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.
Офіційні публікації
02.05.2019

До уваги громадян!

Розроблено  детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 10,00га  (фактичний обмір 8,4га) обслуговування об'єкта  альтернативної енергетики ( сонячна електростанція)  за адресою:  за межами населених пунктів в адміністративних межах Музиківської сільської ради  Білозерського району
Офіційні публікації
02.05.2019

          Шановні абоненти водомережі с.Східне                        та с. Загорянівка (Шкуринівка)

Встановлено нові тарифи на водопостачання з 01 травня 2019 року
Офіційні публікації
01.05.2019

Як повідомити про корупційне правопорушення?

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Музиківської сільської ради Насонова Ж.Ж. інформує про особливості повідомлення про корупційне діяння.
Офіційні публікації
08.04.2019

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Музиківської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»,  «Про встановлення  єдиного подат
Офіційні публікації
04.04.2019

Комунальне підприємство "Струмок-2" Східненського територіального округу розпочало процедуру зміни тарифів водокористування. 

Опубліковано проект рішення щодо затвердження тарифів.
Офіційні публікації
01.04.2019

Встановлено розмір самооподаткування та збору для утримання у належному  стані  кладовища

Нагадуємо!
Офіційні публікації
29.03.2019

Про пасовище

Спеціаліст з землекористування та екології Музиківської сільської ради Гордовенко В.П. консультує щодо оформлення громадського пасовища.
Офіційні публікації
29.03.2019

Оголошення

  Білозерським РВ УДМС  організовано роботу щодо  прийому учнів  загальноосвітніх закладів району, які досягли 14-річного віку, з питання документування їх паспортами громадянина України у  вигляді ІD – картки.
Офіційні публікації
29.03.2019

ХЕРСОНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат
Офіційні публікації
27.03.2019

ХЕРСОНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ВІДНОВЛЕНО ПЛАНОВІ ПЕРЕВІРКИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ ФОНДОМ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
Офіційні публікації
27.03.2019

До уваги громади!

Розроблено детальний план території під нежитловими будівлями, які знаходяться у власності гр. Шевченка Івана Григоровича за адресою: с.Музиківка, вулиця 8 Березня, 1
Офіційні публікації
02.03.2019

Увага!

Музиківське комунальне підприємство презентує на громадське обговорення розрахунок нових тарифів водокористування
Офіційні публікації
28.02.2019

Важлива інформація для  громадян, які одержують субсидії!

В рамках пілотного проекту, Урядом затверджено нові правила виплати житлових субсидій.
Офіційні публікації
20.02.2019

Весна незабаром!

В Білозерській РДА відбувся круглий стіл з питань підготовки до аграрного сезону.
Офіційні публікації
14.02.2019

Сміття  вбиває ліс

Інформація від адміністрації ДП "Херсонського лісомисливського господарства" щодо відповідальності за засмічення лісів.
Офіційні публікації
10.02.2019

Звіт сільського голови за роботу у 2018 році

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування» сільський голова повинен звітувати про проведену роботу ним та радою перед громадою як мінімум один раз на рік.
Офіційні публікації
10.02.2019

Запрошуємо до публічного обговорення!

Презентуємо проект Порядку відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання КП «Струмок-2»
Офіційні публікації
04.02.2019

МОЛОДІ СПЕЦІАЛІСТИ ПОТЕНЦІАЛ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ.

Історія успішного працевлаштування
Офіційні публікації
04.02.2019

Програма «Власний дім» - наблизимо мрію до реальності!

Жителі Музиківської ОТГ можуть отримати пільгови кредити на будівництво чи придбання житла, газифікацію, придбання худоби та інше.
Офіційні публікації
03.02.2019

Чи є ви у списках виборців?

Перевірити це ви можете на сайті Державного реєстру виборців
Офіційні публікації
31.01.2019

Як залучити інвестора до розвитку громади?

Досвід Музиківської громади в питаннях участі в грантових конкурсах та залучення позабюджетного фінансування
Офіційні публікації
29.01.2019

ЗВІТ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА  «СТРУМОК- 2» про роботу за 2018 рік

До уваги мешканців Східненського територіального округу.
Офіційні публікації
28.01.2019

Звіт про роботу Музиківського комунального підприємства за 2018 рік

До уваги мешканців Музиківки!
Офіційні публікації
23.01.2019

Корпус миру США відновлює прийом заявок щодо співпраці

До уваги органів місцевого самоврядування та громадських організацій Херсонської області
Офіційні публікації
18.01.2019

Споживачі мають не тільки права, але й обов’язки

УПРАВЛІННЯ ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує.
Офіційні публікації
16.01.2019

Увага! Рекомендована форма звернення про порушення прав споживачів у разі придбання нехарчової продукції

УПРАВЛІННЯ ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує
Офіційні публікації
16.01.2019

 31 січня 2019 року на 14.00 відбудеться 28 сесія сільської ради

Запрошуємо депутатів та представників громадськості!
Офіційні публікації
16.01.2019

31 січня 2018 року о 13.00 відбудеться засідання виконавчого комітету

Запрошуємо членів виконавчого комітету , депутатів та представників громадськості
Офіційні публікації
16.01.2019

Увага!

До відома суб’єктів виборчого процесу та громадян  відведенні місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації на території Музиківської сільської ради.
Офіційні публікації
15.01.2019

Перенесення робочих днів у 2019 році

Шановні мешканці Музиківської громади зверніть увагу та врахуйте при плануванні отримання послуг.
Офіційні публікації
15.01.2019

АНДРІЙ ГОРДЄЄВ: «2018 рік був для Херсонщини успішним і результативним»

Звернення голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва до жителів Херсонщини
Офіційні публікації
14.01.2019

Заборонені продукти

Продуктів, у яких вийшов термін придатності, не повинно бути в раціоні тварин, якщо фермер хоче виростити здорове стадо і отримати прибуток від своєї діяльності.
Офіційні публікації
10.01.2019

Зміни у законодавстві

Звертаємо увагу, що протягом 2018 року внесено зміни до таких нормативно - правових актів
Офіційні публікації
10.01.2019
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape