Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Підготовка до відзначення 9 травня в Музиківській ОТГ!

Новина
08.05.2020

Коронавірус вніс свої корективи, тому мітинги та святкові концерти до 9 травня цього року не плануються. Але наша громада провела вже традиційні роботи з благоустрою пам’ятних знаків та обелісків.

Дякуємо!
Сергію та Олександру Нестеренкам за організацію та фінансове забезпечення оновлення Танку Т-34 в центрі Музиківки.

Дякуємо!
Працівникам Музиківського ліцею та директору Василю Славичу за покіс трави в сквері Слави та Пам’яті!

Дякуємо!
Приватному підприємцю Ісаєву Анатолію, працівникам КП «Струмок-2» Трофимчук Галині та Кудаковій Валентині, працівникам біогазового заводу Поворознюку Михайлу та Чихуну Костянтину за оновлення обеліску загиблим в Загорянівці!

Дякуємо!
Працівникам Східненської школи за наведення належного санітарного стану території біля могили загиблим воїнам в с. Східне!

Просимо жителів громади з розумінням поставитись до цьогорічного відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення, дотримуватися правил карантину, особистої безпеки, адже найголовніше наразі – зберегти своє здоров’я і здоров’я рідних.

 

Людмила Погрібна, секретар сільської ради 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше