На головнуКонтакти
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Звернення
Бюджет
Структура ОТГ
Новини
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Візьміть участь у виборах

Новина
29.03.2019

    У неділю 31 березня у нашій країні відбудуться вибори Президента. Це надзвичайно відповідальний день для кожного свідомого громадянина, тож потрібно дуже серйозно поставитися до голосування.

     Всі можуть проголосувати за умови пред’явлення одного з документів, які підтверджують громадянство України (паспорта громадянина України, тимчасового посвідчення громадянина України, військовослужбовців строкової служби).

    Вік для голосування залишився незмінним – 18 років, як і сама процедура волевиявлення, що проходить таємно.

   Виборчі бюлетені заповнюються виборцем особисто в кабіні для таємного голосування. Під час заповнення забороняється присутність інших осіб, здійснення фото  та відеофіксації у будь – який спосіб. Виборець, який внаслідок фізичних вад не може самостійно заповнити виборчий бюлетень, має право з відома голови або іншого члена дільничної виборчої  комісії скористатися допомогою іншого виборця.

   У виборчому бюлетені для голосування вам необхідно поставити позначку «плюс» (+)  або іншу у квадраті напроти  прізвища кандидата на пост Президента України. Якщо, заповнюючи бюлетень, ви допустили помилку, можете невідкладно звернутися з письмовою заявою до члена виборчої комісії, який видав бюлетень, і отримати інший.

    Виборець, який тимчасово не здатний пересуватися самостійно, поштою або через інших осіб може подати власноручно написану заяву з проханням забезпечити голосування за місцем його перебування. Таку заяву разом з довідкою медичної установи про стан здоров’я виборця потрібно подати до дільничної виборчої комісії не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів.

   Обов’язково візьміть участь у голосуванні, адже на виборах Президента України вирішуватиметься не лише доля одного політика, а майбутнє всієї держави.

  Шановні виборці!  Запрошуємо всіх взяти участь у чергових  виборах   Президента   України,  які    відбудуться    у     неділю

31 березня із 8:00 до 20:00 у приміщеннях Музиківської та Східненської загальноосвітніх шкіл та Загорянівської сільської бібліотеки.

   Право вибору - одне із основних конституційних прав громадянина України, тому не будьте байдужими, прийдіть та проголосуйте!

Дільнична виборча комісія

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape