Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

"Заклад освіти - толерантне середовище" - новий проект Музиківського ліцею.

Офіційні публікації
30.09.2020

 

  Із вересня 2020 року заклад освіти Музиківський ліцей почав реалізовувати локальний проєкт «Заклад освіти - толерантне середовище», метою якого є формування особистості з активною життєвою позицією, що діє згідно з морально-етичними принципами, здатною приймати відповідальні рішення, поважати гідність і права людини.

  Розроблені та проводяться заходи щодо протидії булінгу в учнівському середовищі. На початку вересня пройшов Тиждень протидії булінгу. Було проведено тематичні години спілкування з учнями 1-11 класів,  тренінг  «Зупинимо  булінг  разом» із учнями

5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б, 8 класів; учні початкових класів переглянули та обговорили 5 мультфільмів «Скажи булінгу: «Ні!», які навчають цінувати кожного. Організована виставка матеріалів у бібліотеці ліцею «Стоп булінг!». Батьки учнів поінформовані через учнівські щоденники щодо закону протидії булінгу.

  ШАНОВНІ БАТЬКИ!

1.Щодня розмовляйте з дитиною про її справи в ліцеї, про те, як і з ким вона проводить час, що відбувається дорогою додому тощо.

2.Розвивайте здорову звичку боротьби з хуліганством і нетерпимістю до залякувань. Діти повинні знати, що це ненормально залякувати чи стояти осторонь, коли ображають іншого.

3. Для того, щоб дитина не потрапляла в гущу конфліктів, виховуйте у неї почуття власної гідності та толерантне ставлення до оточуючих.

4.Навчайте дитину ні в якому разі не показувати свій страх і не піддаватися на провокації.

5. Будьте прикладом доброти і лідерства для своєї дитини. Учіть дитину робити добро і проявляти співчуття. Це запорука хороших стосунків з однолітками.

6.Постійно підтримуйте зв'язок із класним керівником.

7. Якщо ваша дитина стала жертвою шкільного булінгу, за жодних умов не ігноруйте, не замовчуйте виявлені факти жорстокої поведінки над дитиною. Повідомляйте в усній чи письмовій формі про насилля керівництво закладу освіти, класного керівника, практичного психолога та соціального педагога ліцею.

 

І.І. Безродня, заступник директора з виховної роботи

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше