На головнуКонтакти
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Звернення
Бюджет
Структура ОТГ
Новини
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Запобігання домашньому насильству обов'язок місцевої влади!

Новина
12.06.2019

12 червня в Музиківці (Музиківська сільська рада) проведено робочу зустріч на тему: “Запобігання та  протидія домашньому насильству “ щодо регулювання правових механізмів захисту прав дітей та жінок. Під час зустрічі обговорили завдання та заходи передбачені вже затвердженою програмою підтримки сім’ї. А саме, про порядок здійснення центрами соціальних служб інспектування сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та порядок реагування на випадки домашнього насильства інспектором з питань громадської безпеки.
Домолено про проведення спільних заходів, зокрема, семінарів, тренінгів, спрямованих на збереження та популяризацію національних культурних сімейних традицій і цінностей, підвищення престижу багатодітних сімей, попередження насильства в сім’ї. 
На зустрічі були присутні члени молодіжної ради, представники сільської ради, завідувач ясла- садком, інспектор з питань громадської безпеки, соціальний працівник. 
Також, під час виїзних консультацій в села, що входять до складу Музиківської ОТГ, юрист Білозерського офісу Мережа правового розвитку допомагав мешканцям розібратися з юридичними проблемами. Правник надав допомогу  у сімейному праві (розірвання шлюбу та стягнення аліментів), спадкове право (поновлення строків для прийняття спадщини), трудове право (стягнення повної матеріальної відповідальності, з працівника, якщо він вже звільнений) та оформлення опіки над недієздатною особою.


Наша адреса: смт.Білозерка, вул.Свободи, буд.86а. Звертайтеся раді Вам допомогти.
Заходи проводяться в рамках проекту “Посилення правових можливостей об’єднаних громад у захисті прав дітей та жінок“ за фінансової підтримки Міжнародний фонд "Відродження".

 
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape