Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Завершуємо ще один етап покращення водопостачання в Східному та Загорянівці.

Новина
21.12.2020
Завершуємо роботи зі встановлення станцій автоматичного управління свердловинними насосами з частотними перетворювачами і системою автоматичного захисту від "сухого ходу" на 4-х артсвердловинах в с.Східне (2 шт.) та с.Загорянівка (2 шт.).
 
Також нагадуємо, що в цьому році в Загорянівці замінено 800 м водопроводу, встановлено 29 лічильників води. Встановлено нового обладнання на 170,2 тис.грн (фінансування від програми Добре), виконано робіт на суму 401,9 тис.грн (місцевий бюджет). 
 
Завершено ремонт водопровідної мережі північної частини с.Східне. Замінено 1906 метрів водопроводу. Встановлено 48 лічильників.
 
❤❤❤❤❤❤❤
В рамках реалізації проекту "Капітальний ремонт водопровідних мереж північної частини с.Східне та с.Загорянівка, Білозерського району, Херсонської області".
Завдяки співпраці сільської ради та ПРОГРАМИ «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ПРИНОСИТЬ КРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ» (DOBRE) 
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше