Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Збір пропозицій до сільського бюджету Музиківської громади!

Оголошення
01.11.2021

Шановні жителі Музиківської сільської територіальної громади !

Впливайте на місцеву бюджетну політику - надайте свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році!

Бюджет громади – це гроші громади, це ваші податки !

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика, організація тематичного фестивалю, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Це може бути проєкт-розвитку націлений на залучення інвестицій!

Головне – щоб надана пропозиція чи проєкт були в межах повноважень міcцевої влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць чи будинків, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані пропозиції громадян будуть систематизовані та скеровані на розгляд депутатського складу Музиківської сільської ради для врахування при підготовці проєкту бюджету Музиківської ОТГ на 2022 рік, а також оприлюднені на сайті громади.

Чекаємо пропозиції до 06.12.2021 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfkC-Twdks893g5cMJobxR8niUx2neTNNGueatOqUvJdLm6qQ/viewform?usp=sf_link

 

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше