Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У Музиківці вперше пройшов «Здорово-фест».

Новина
06.10.2018

У Музиківці вперше пройшов «Здорово-фест».

Його ініціаторами виступили активісти ГО «Музичани», які намагаються привернути увагу місцевих жителів до екологічних проблем Музиківської об’єднаної громади та необхідності сортування відходів.

У рамках фестивалю відбулося одразу кілька цікавих і креативних заходів.

Так, прагнучи допомогти односельцям більш дбайливо ставитися до уживаних речей, активісти влаштували гаражний розпродаж. За символічну ціну вони запропонували музиківцям придбати спеціально приготовані одяг, взуття, іграшки та прикраси. Виручені кошти будуть спрямовані на підтримку місцевих молодіжних ініціатив.

Особливою популярністю користувався локація «Запитай мене, як бути еко!». На ній можна було дізнатися, як екологічно поводитися у побуті, а також пригоститися здоровою їжею, приготованою самими учасниками фестивалю.

Гідне місце посіли й вироби еко-арту. Вони стали демонстрацією того, як різний непотріб можна перетворити на справжні витвори мистецтва.

Наймолодші гості заходу взяли участь у майстер-класі з апсайклінгу, навчаючись давати старим речам нове життя.

Підбиваючи підсумки «Здорово-фесту», одна з його організаторок Марина Гажур (Marina Gazhur) сказала: «Цим фестивалем ми хотіли показати, що бути екологічним нескладно. Намагалися наблизити громаду до усвідомлення простих, але ефективних правил дбайливого ставлення до навколишнього середовища, раціонального поводження з відходами та вживаними речами, а також здорового харчування. Сподіваємося, що наш фестиваль стане традиційним й охоплюватиме з кожним роком все більше музичан».

ГО «Музичани» реалізує проект «Дбаймо про екологію разом!» у рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який виконує ГО "Громадський центр "Нова генерація", регіональний партнер Програма DOBRE у Херсонській області.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше