Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Звіт депутата Музиківської сільської ради Пилипчак В.А. за 2019 рік

Особистості
24.09.2020

Пилипчак Валентина Андріїівна - депутат Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області.

Я людина поважного віку. Характер спокійний, відповідальна, не можу терпіти несправедливість та брехню. Стараюсь Завжди допомагати людям. Виховала трьох дітей, маю семеро внуків і четверо правнуків. Свою чесність передаю дітям, внукам і правнукам.

 

Вперше мене обрали у 2010 році. Я уже відбуваю третю каденцію.

 

Я переїхала в село Висунці Музиківської сільської ради у 2009 році. Познайомилася з людьми, які займалися благоустроєм села. Вони попросили допомогти їм. Я погодилася. А коли почалася виборча кампанія у 2010 році вони запропонували мені піти у депутати, адже я все своє життя, коли працювала була головою профспілки і мала досвід, як потрібно допомагати людям.

 

Очікувала від депутатської діяльності були великі: добивалася щоб була засипана дорога між Музиківкою і Висунцями, щоб могли їздити автобуси. Пів року відходила в управління транспорту для того щоб через наше село пішли автобуси і ще багато іншої роботи.

Реально не вийшло провести в село газ, не дивлячись на те, що було витрачено багато часу і сили на виготовлення проекту.

 

На початку було важко працювати – народ малознайомий, не згуртований. Але мені вдалося знайти підхід до багатьох жителів. Вони повірили мені. Я завжди старалася допомогти тим хто до мене звертався. Тяжко було домовитися з головою сільської ради про допомогу для села – підсипати дорогу, провести вуличне освітлення і т.д. На наше село завжди мало звертали увагу.

 

Сили і натхнення мені дає те, що мабуть мене доля така завжди допомагати людям, своїм близьким і далеким.

 

Мені вдалося добитися того, що в нашому селі відкрився магазин. Було зроблено освітлення вулиць через реалізацію грантових проектів, які ми готували з Андрієм Білоусовим.Уже ми освітили багато вулиць на висунцях і вулицю Херсонську в Музиківці. В селі було встановлено дві автобусні зупинки, відкрито клуб, побудовано дитячий майданчик.

Для громади з моєї ініціативи відновлено ветеранську організацію. Вітаємо ветеранів з ювілейними датами.

На даний момент знову виграла проект «Світло об’єднує села» для сіл Висунці та Мірошниківка в «Академії жіночого лідерства».

 

З колегами по депутатському корпусу працювати не важко, завжди вдається домовитися. А з головою домовлятися важко – намагається принизити, закрити рота.

 

За час, який працювала депутатом отримала досвід як треба працювати для отримання щасливого майбутнього і передавати свої навики майбутньому поколінню.

 

В депутати на це скликання не планувала балотуватися, але партія мене вмовила.

 

Майбутнім депутатам бажаю раджу працювати чесно без обманів і добиватися більше для благоустрою села.  

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше