Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Звіт депутата Музиківської сільської ради Воробйової В.В. за 2019 рік

Особистості
01.09.2020

    Воробйова Альона Вікторівна, депутат по виборчому округу № 12 Музиківської сільської ради. Заміжня. Маю доньку, яка є студенткою Херсонського державного університету. Чоловік працює бригадиром слюсарів на філії.  Чорнобаївське»Агрохолдинг»Авангард»», учасник бойових дій АТО.

 

   Яка я людина? Самій-собі та своїй діяльності складно дати оцінку. Рекламувати себе як людину та депутата я не вмію. Полюбляю поезію та літературу, як класиків минулих сторіч так і сучасників. Взагалі подобається читати. Книжки для мене щось фантастичне.  Торкаєшся палітурки, відчуваєш запах сторінок – релаксація. Мрія мого дитинства бути бібліотекарем. Мов зачарована заходила в залу з шафами книжок, боялась навіть голосно розмовляти. Таку ж любов до літератури прищепила і своїй доньці. Не  шкодую та не вичитую її, якщо вона витрачає кошти на книжки. Моя донька подарувала мені картину, яку треба самій розфарбовувати. Для релаксації розфарбовую квіти, які зображені на полотні. Сподіваюсь вийде гарно.

 

     Вперше мене було обрано депутатом у 2005 році тоді ще Східненської сільської ради. Взагалі за своїх попередніх керівників з якими мені довелось працювати, як працівнику сільської ради так і будучи  депутатом, можу сказати лише добре. Кожен з них на своєму етапі  зробив щось корисне для нашого села. Я поважаю цих людей і вдячна, що свою трудову діяльність я розпочинала з ними. Вдячна Білій Надії Миколаївні колишньому секретарю Східненської сільської ради з якою мені пощастило працювати і багато чому навчатись професійно щодо моєї роботи.

     Чому я вирішила займатись депутатською діяльністю? Я не буду розповідати про щось захмарне і надто благородні цілі, все набагато простіше. На той час працюючи спеціалістом ІІ категорії Східненської сільської ради, мені  з огляду на мою роботу, запропонували бути депутатом, я погодилась. Звичайно я мала уявлення про депутатську діяльність, але не на всі  сто відсотків. Депутат місцевого самоврядування не є депутатом Верховної Ради – він не отримує з бюджету заробітну плату, не користується якимись особливими привілеями, натомість отримує на горіхи як від виборців так і від сільського голови, якщо має свою точку зору на якісь питання чи проблеми, чи не погоджується з прийняттями рішеннями.

     Які були очікування? Чогось надзвичайного я не очікувала. Депутатська діяльність на місцевому рівні не лише участь у організації свят, проведення акцій( прибирання перед поминальними днями на кладовищі, започаткували депутати саме теперішньої каденції) та інші депутатські доручення, але й відповідальність за прийнятті рішення, до речі ніколи не знімала з себе відповідальності.

      Чи було важко на початку? Пізнавати для себе щось нове завжди і цікаво, і не зовсім просто. Діяльність депутата – відповідальна і не завжди легка. Прийнятті тобою рішення, сказані слова - не десь, а твоє життя, твоє сьогодення. Тим більше, за кожним рішенням стоїть відповідальність перед мешканцями мого села.

       Труднощі в роботі - звичайно. Коли до тебе не до слухаються, коли хочуть щоб ти робив так, як хочуть інші. Коли на тебе тиснуть. Я людина зі своїм баченням і не завжди кажу і роблю так, як би хотілось іншим. На превеликий жаль у нас дуже мало активних, не байдужих громадян, які б відвідували сесії, цікавились роботою депутатів і роботою сільської ради, як проводять сесії, як ведуться діалоги депутатів між собою та з сільським головою під час засідань. Ми лише ведемо розмови про прозорість, в реалії інколи зовсім не так. Залучення активних громадян на разі потрібне щоб не було тиску на депутатів при прийнятті рішень. І тоді можливо це буде дійсно прозоро.

      Натхнення. Натхнення і внутрішні сили,  я як людина і депутат черпаю в своїй родинні, друзях, своїх виборцях, які чекають від мене плідної праці. Депутат, на мій погляд, повинен розумітися, принаймні хоч трішки, в законодавстві, економіці, соціальній та бюджетних сферах. Звичайно для цього потрібно, навчатися, дослухатися, консультуватися зі спеціалістами. Тому депутатство - то є нелегка праця і відповідальність.    

       Спілкування з виборцями.  Зі своїми виборцями я мешкаю в одному селі тому якщо треба вони звертаються до мене в індивідуальному порядку. Якихось прийомних днів у мене не має. Збирала мешканців свого округу гуртом декілька разів, коли обговорювали підготовку до свята «День села»,  та про обкошування та прибирання території кладовища. Мої виборці  та й взагалі мешканці  мого територіального округу чудові люди. Звісно за мою депутатську та професійну  діяльність було всього, але то є життя.

       Що вдалося зробити? Взагалі цікаве запитання. Якщо глобально то багато чого; разом з колегами по депутатському корпусу приймали рішення щодо виділення коштів на ремонт в будинку культури, приміщення школи, бібліотеки в селі Загорянівка, було виділено кошти на капітальний ремонт центральної системи водо мережі у селі Східне та частини водо мережі у селі Загорянівка. Зроблено освітлення вулиць у селах Східне, Загорянівка. Завдяки згуртованості людей та депутатам з виборчих округів по Східному, нам виділили сімсот тисяч гривень і вкотре ми відремонтували дорожнє покриття по вулиці Молодіжній (набагато краще ніж минулого разу).  Особисто я як депутат, приймала участь у  підготовці свят – «День села», « Масляна»,» День людей похилого віку», неодноразово приймала участь разом з іншими мешканцями сіл Східне, Загорянівка та іншими депутатами у прибиранні кладовища до поминальних днів.

         Чи важко працювати з колегами по депутатському корпусу. Колеги по депутатському корпусу самі по собі є людьми авторитетними, якщо були обрані більшістю своїх виборців. Ми стараємось дослухатись один до одного та поважати один-одного. Робота депутатів полягає у згуртованості та виваженості щодо прийняття або не прийняття тих чи інших рішень. Звичайно бувають розбіжності  у деяких питаннях та навіть конфлікти, але це нормальна робоча атмосфера, якщо кожен має своє бачення у тих чи інших питаннях. Головне щоб депутати працювали єдиною командою на благо мешканців нашої громади.

           Який досвід/знання отримали для себе. Досвід то є цінний скарб у житті людини. Звичайно для мене як для депутата були дуже цікавими навчання, які були організовані програмою «DOBRE». Знання які я отримала стають мені у нагоді не лише у професійній діяльності, а й повсякденному житті.  Балотуватись восени знову? Я поки, що не буду відповідати на це запитання.

           Поради.  Не люблю надавати поради людям, якщо вони в мене їх не  запитують  та й самій не подобається отримувати непрошених  порад. Побажаю майбутнім депутатам небайдужих та активних виборців, які будуть вашою підтримкою, захистом якщо треба. А майбутнім депутатам бути виваженими, цілеспрямованими, не забувати про законність своїх рішень, працювати на благо громади, поважати один-одного і наших виборців, пам'ятати головне – найцінніше надбання громади це її люди.

        

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше