На головнуКонтакти
Новини
Проекти громади
Документи
Підприємства, заклади та установи
Бюджет
Корисна інформація
Економічний профіль
Prozorro
E-data витрати
Звернення
Структура ОТГ
Сторонні сервіси
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Важливим напрямком діяльності місцевої влади є розвиток молодіного руху на території сільської ради

Новина
25.07.2019

      Метою діяльності є створення умов для розвитку і самореалізації молодих хлопців та  дівчат в громаді, формування їх активної громадянської позиції та свідомості.

 

Обрані наступні пріоритети роботи:

  • формування активної громадянської позиції молоді;
  • налагодження довірливих партнерських стосунків з молоддю задля співпраці;
  • впровадження нових форм організації змістовного дозвілля;
  • розвиток неформальної освіти;
  • розвиток компетенцій та навичок молодих хлопців та дівчат.

 

               Молодіжною радою була створена інформаційна сторінка в соц.мережі Instagram «muzikivskamolodizhnarada2019» для  інформування молоді про події та можливості розвитку.

         Одним з осередків зустрічі молоді Музиківки є сільська бібліотека, де проводяться засідання Молодіжної ради.

          23.03.2019 проведено «Trashtag прибирання» в селі Музиківка (екологічна толока). У толоці взяли участь члени МР та  активна молодь.

         Спільно з директором  Східненського  будинку культури  29 березня 2019 року започаткували кінопокази.  За бажанням молоді готові приїжджати.

          Із 17-18.04.2019 року взяли участь у «Молодіжному Weekendу» громадської активності, де молодь отримали новий досвід, нові знання.

        Молодіжна рада Музиківської ОТГ провела акцію до Великодніх свят - "Писанкове дерево"!  В центрі с. Музиківка буде створено арт-об'єкт - писанкове дерево, яке подарувало всім жителям нашої громади святковий настрій. 25 квітня взяли участь в «Писанковий сад» м. Херсон.

     Протягом квітня 2019 року в Музиківській громаді було проведено опитування щодо якості надання послуги водопостачання, в рамках співпраці з Програмою ДОБРЕ/Dobre. Дане опитування-  це один із способів отримати зворотній зв’язок від громадян. Результати опитування оприлюдненні на сайті  громади.            

     До Дня захисту дітей брали участь у святі – «А я люблю, коли сміються діти!» в с. Музиківка. Захід проводився в рамках перемоги у Програмі «Бюджет участі – 2019». 

      З 4 червня 2019 року являюсь членом Регіональної молодіжної ради при Херсонській обласній державній адміністрації. Метою МР -  як налагоджувати та координувати Молодіжну політику області.

     До Дня батька  Молодіжна рада організувала  кінопоказ просто неба!

      29 червня 2019 року  в селі  Музиківка відбувся Пікнік ідей - захід де п’ять незвичайних людей поділилися своїми ідеями та разом обрали найкращу. До дня Молоді була організована святкова дискотека.

       В період червень - липень 2019 року проводилися  вечірні кінопокази та мультфільми під відкритим небом в с. Музиківка, їх відвідують від 20-40 глядачів.

      Робота з молоддю проводиться у співпраці з комунальними закладами, ГО, ініціативними групами.

      Спеціалісти, які працюють з молоддю, пройшли навчання в рамках програми  «Молодіжний працівник», за такими напрямками:

  • «Залучення та координація волонтерів» (6-8.02.2019)
  • «Адвокація» (20.05-22.05.2019)

      Наступне засідання Молодіжної ради Музиківської громади 15 серпня 0 16:30 в  с. Музиківка у сільській бібліотеці. Запрошуємо всіх зацікавлених в розвитку молоді нашої громади!

 

Спеціалістка з молодіжної політики                                                           Н.М. Котова

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше