На головнуКонтакти
Відкритий бюджет
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Структура ОТГ
Підприємства, заклади та установи
Новини
Звернення
phone_iphone
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
keyboard_backspace
Повернутися до новин

Звіт сільського голови за роботу у 2018 році

Офіційні публікації
10.02.2019
Доброго дня, шановні односельці!
Сьогодні ми зібралися, щоб підвести підсумки роботи за 2018 рік. Рік був не простий. Ми вже два роки об’єднана територіальна громада. Об’єднання дало нам свої плюси та мінуси. Поруч зі збільшенням повноважень та бюджету отримали колосальні проблеми Східненського територіального округу, які неможливо вирішити за один чи навіть два роки.
Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування» сільський голова повинен звітувати про проведену роботу ним та радою перед громадою як мінімум один раз на рік. Ми робимо це набагато частіше через газету «Музиківський вісник», офіційний сайт громади та соціальні мережі.
Розпочати хочу з економічних показників нашої громади. За 2018 рік до сільського бюджету надійшло 43 193,3 тисячі гривень, з них:
Базова дотація - 2 346,0 тис. грн.;
додаткова дотація – 1 150,2 тис. грн.;
освітня субвенція – 9 761,8 тис.грн.;
медична субвенція – 3 304,3 тис.грн.;
інфраструктурна субвенція -1 707,4 тис.грн.;
власні податкові надходження – 22 596,2 тис. грн.
Ми традиційно перші серед об’єднаних громад по темпам зростання доходів загального фонду – 128,4%
Показовим також є розрахунок фактичних надходжень доходів загального фонду (без трансфертів) на 1 мешканця по ОТГ за 2018 рік – 6061 грн.
В 2019 році, згідно з державними розрахунками щодо самодостатності територіальних громад, ми не отримаємо до нашого бюджету базову дотацію, а це мінус майже 2,5 мільйона гривень. Їх ми маємо компенсувати за рахунок збільшення податкових надходжень та розвитку місцевого підприємництва.
Головним успіхом вважаю реформування системи надання медичних послуг другого рівня. Ми вже другий рік співпрацюємо з медичними закладами міста Херсона, а не з районною лікарнею. Якість міських лікарень на рівень вища, плюс важливу роль грає географічна близькість. Всі лікарні звітують за кожну послугу, яку надають жителям Музиківської ОТГ. Сільська рада веде точний облік коштів які використані. Це дає можливість нам економити кошти медичної субвенції. Так в 2018 році з залишків медичної субвенції 2017 року було придбано обладнання для Музиківської амбулаторії.
Знову головні капітальні видатки направлені на розвиток Східненського територіального округу. Причин тут декілька. По-перше, є певний дисонанс між рівнем життя музичан та східнян, а ми маємо створити рівні комфортні умови для кожного мешканця села. По-друге, найпотужніший платник податків – Птахофабрика знаходиться на території СТО. В 2018 році продовжили капітальний ремонт Східненського будинку культури – там вже проводять святкові концерти та зустрічі. В цьому році плануємо завершити цей тривалий проект і отримати найкращий в районі сільський заклад культури.
Розпочато капітальний ремонт водопровідної мережі. Пустили на це мільйон власних надходжень та всю інфраструктурну субвенцію. Кошти не всі встигли використати, тому процес продовжимо в цьому році. Також в бюджеті вже заплановано 550,0 тис.грн. для співфінансування ремонту водопровідної мережі в Східному та Загорянівці разом з Програмою ДОБРЕ.
Не все добре і з водопровідною мережою в Музиківці. Щороку Музиківське КП втрачає більше 200,0 тис. грн. ці гроші буквально течуть в землю. У минулому році за бюджетні кошти відремонтували вулицю Херсонську та Піонерська.
Великою проблемою всіх населених пунктів ради є якість дорожнього покриття. В 2018 році відремонтували вулиці Садову, Польову та Південну в с. Висунці, вулиці Набережну та Магаданську в с. Мірошниківка, вулицю Пролетарську в с. Музиківка. З місцевого бюджету на це витратили 1 200,0 тис.грн. На 2019 рік на дороги запланували 2 000,0 тис грн.
Найбільша і найдорожча проблема нашої громади стан дороги «Східне-Загорянівка до М-14». Цю проблему вирішити власними силами ми не можемо. Ще в 2017 році виготовили проектно-кошторисну документацію, продовжуємо переговори з Херсонською обласною адміністрацією для швидкого вирішення цієї проблеми.
Ще в 2017 році розпочали реконструкцію Музиківського ясла-садку. В 2018 році отримали від ДФРР 6,5 мільйонів гривень, через проблеми з підрядником кошти не встигли використати і були впевнені, що все повернеться до державного бюджету. Але, дякуючи ХОДА та особисто Гордєєву А.А. та Бутрію Д.С., весь залишок коштів перейшов на 2019 рік. В бюджеті на 2019 рік запланували ще 1 000,0 тис.грн. і знову подаємо документи на фінансування від Державного фонду регіонального розвитку.
Крім капітальних видатків не забули про традиційні місцеві програми. Мешканці громади можуть отримати матеріальну допомогу на лікування, категорійні громадяни отримати талони на безкоштовний проїзд.
2019 рік не обіцяє бути простішим, але разом ми зможемо вирішити більшість проблем та добитися стабільного розвитку громади!
Дякую Вам за постійну підтримку!
 
Олександр Лейбзон

Новини на цю ж тему

Законні методи впливу на владу

Шукаєте можливість вплинути на місцеву владу? Способів є багато! Читайте та контролюйте процеси що відбуваюються в громаді!
Офіційні публікації
13.06.2019

Бюджет участі - це не лише дитячі майданчики та автобусні зупинки, а й величезна кількість документів.

Перелік документів розроблених Музиківською сільською радою для впровадження Бюджету участі
Офіційні публікації
04.06.2019

А чи готові ви до ЗНО?

Пропонуємо пригадати правила, яких потрібно дотримуватися під час проходження тестування.
Офіційні публікації
30.05.2019

Про користування земельними паями

 Використання земельних ділянок, які надані громадянам у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (земельні паї), є підприємницькою діяльністю, а саме: вирощування сільськогосподарської продукції.
Офіційні публікації
30.05.2019

Допомога багатодітним сім’ям

З 1 квітня 2019 р. згідно Постанови КМУ № 250 від 13.03.2019 року запроваджується виплата допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.
Офіційні публікації
02.05.2019

До уваги громадян!

Розроблено  детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 10,00га  (фактичний обмір 8,4га) обслуговування об'єкта  альтернативної енергетики ( сонячна електростанція)  за адресою:  за межами населених пунктів в адміністративних межах Музиківської сільської ради  Білозерського району
Офіційні публікації
02.05.2019

          Шановні абоненти водомережі с.Східне                        та с. Загорянівка (Шкуринівка)

Встановлено нові тарифи на водопостачання з 01 травня 2019 року
Офіційні публікації
01.05.2019

Як повідомити про корупційне правопорушення?

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Музиківської сільської ради Насонова Ж.Ж. інформує про особливості повідомлення про корупційне діяння.
Офіційні публікації
08.04.2019

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Музиківської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»,  «Про встановлення  єдиного подат
Офіційні публікації
04.04.2019

Комунальне підприємство "Струмок-2" Східненського територіального округу розпочало процедуру зміни тарифів водокористування. 

Опубліковано проект рішення щодо затвердження тарифів.
Офіційні публікації
01.04.2019

Встановлено розмір самооподаткування та збору для утримання у належному  стані  кладовища

Нагадуємо!
Офіційні публікації
29.03.2019

Про пасовище

Спеціаліст з землекористування та екології Музиківської сільської ради Гордовенко В.П. консультує щодо оформлення громадського пасовища.
Офіційні публікації
29.03.2019

Оголошення

  Білозерським РВ УДМС  організовано роботу щодо  прийому учнів  загальноосвітніх закладів району, які досягли 14-річного віку, з питання документування їх паспортами громадянина України у  вигляді ІD – картки.
Офіційні публікації
29.03.2019

ХЕРСОНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат
Офіційні публікації
27.03.2019

ХЕРСОНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ВІДНОВЛЕНО ПЛАНОВІ ПЕРЕВІРКИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ ФОНДОМ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
Офіційні публікації
27.03.2019

Відповіді на поширені запитання відносно конкурсу проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад»

Готуєте проект на конкурс? Ця інформація може бути корисною!
Офіційні публікації
12.03.2019

До уваги громади!

Розроблено детальний план території під нежитловими будівлями, які знаходяться у власності гр. Шевченка Івана Григоровича за адресою: с.Музиківка, вулиця 8 Березня, 1
Офіційні публікації
02.03.2019

Увага!

Музиківське комунальне підприємство презентує на громадське обговорення розрахунок нових тарифів водокористування
Офіційні публікації
28.02.2019

Важлива інформація для  громадян, які одержують субсидії!

В рамках пілотного проекту, Урядом затверджено нові правила виплати житлових субсидій.
Офіційні публікації
20.02.2019

Весна незабаром!

В Білозерській РДА відбувся круглий стіл з питань підготовки до аграрного сезону.
Офіційні публікації
14.02.2019

Сміття  вбиває ліс

Інформація від адміністрації ДП "Херсонського лісомисливського господарства" щодо відповідальності за засмічення лісів.
Офіційні публікації
10.02.2019

Запрошуємо до публічного обговорення!

Презентуємо проект Порядку відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання КП «Струмок-2»
Офіційні публікації
04.02.2019

МОЛОДІ СПЕЦІАЛІСТИ ПОТЕНЦІАЛ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ.

Історія успішного працевлаштування
Офіційні публікації
04.02.2019

Програма «Власний дім» - наблизимо мрію до реальності!

Жителі Музиківської ОТГ можуть отримати пільгови кредити на будівництво чи придбання житла, газифікацію, придбання худоби та інше.
Офіційні публікації
03.02.2019

Чи є ви у списках виборців?

Перевірити це ви можете на сайті Державного реєстру виборців
Офіційні публікації
31.01.2019

Як залучити інвестора до розвитку громади?

Досвід Музиківської громади в питаннях участі в грантових конкурсах та залучення позабюджетного фінансування
Офіційні публікації
29.01.2019

ЗВІТ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА  «СТРУМОК- 2» про роботу за 2018 рік

До уваги мешканців Східненського територіального округу.
Офіційні публікації
28.01.2019

Звіт про роботу Музиківського комунального підприємства за 2018 рік

До уваги мешканців Музиківки!
Офіційні публікації
23.01.2019

Корпус миру США відновлює прийом заявок щодо співпраці

До уваги органів місцевого самоврядування та громадських організацій Херсонської області
Офіційні публікації
18.01.2019

Споживачі мають не тільки права, але й обов’язки

УПРАВЛІННЯ ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує.
Офіційні публікації
16.01.2019

Увага! Рекомендована форма звернення про порушення прав споживачів у разі придбання нехарчової продукції

УПРАВЛІННЯ ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує
Офіційні публікації
16.01.2019

 31 січня 2019 року на 14.00 відбудеться 28 сесія сільської ради

Запрошуємо депутатів та представників громадськості!
Офіційні публікації
16.01.2019

31 січня 2018 року о 13.00 відбудеться засідання виконавчого комітету

Запрошуємо членів виконавчого комітету , депутатів та представників громадськості
Офіційні публікації
16.01.2019

Увага!

До відома суб’єктів виборчого процесу та громадян  відведенні місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації на території Музиківської сільської ради.
Офіційні публікації
15.01.2019

Перенесення робочих днів у 2019 році

Шановні мешканці Музиківської громади зверніть увагу та врахуйте при плануванні отримання послуг.
Офіційні публікації
15.01.2019

АНДРІЙ ГОРДЄЄВ: «2018 рік був для Херсонщини успішним і результативним»

Звернення голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва до жителів Херсонщини
Офіційні публікації
14.01.2019

Заборонені продукти

Продуктів, у яких вийшов термін придатності, не повинно бути в раціоні тварин, якщо фермер хоче виростити здорове стадо і отримати прибуток від своєї діяльності.
Офіційні публікації
10.01.2019

Зміни у законодавстві

Звертаємо увагу, що протягом 2018 року внесено зміни до таких нормативно - правових актів
Офіційні публікації
10.01.2019
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape