На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Бюджет
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Документи
Економічний профіль
Підприємства, заклади та установи
Звернення
Структура ОТГ
Prozorro
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Довiдка
Повернутися до тендерів

Перевіряйте активні закупівлі керівництва вашої громади та аналізуйте використання коштів місцевого бюджету.

Згідно з Законом України "Про публічні закупівлі" для здійснення електронних закупівель органи місцевого самоврядування ОТГ використовують систему Prozorro.

Тому вся інформація про закупівлі є відкритою і доступною для жителів громади.

Щоб отримати тендери, які цікаві саме вам або вашій компанії, ви можете застосувати комбінацію фільтрів. Спочатку введіть ключове слово/фразу в поле пошуку. Ви можете не знайти тендери, які Замовник назвав трохи інакше (канцтовари замість ручки та олівці, столи та стільці замість меблі тощо). Як варіант вирішення даного питання - шукайте всі можливі формулювання назви Вашого товару.

Далі окрім ключових слів радимо використовувати ще і фільтр "Тип процедури" та "Статус". Якщо ви цікавитеся участю в тендері, то вам цікаві тільки статуси "Період уточнень" та "Період подачі пропозицій".

Використовуйте фільтри початку та прийому пропозицій щоб оцінити можливість встигнути подати свою пропозицію або щоб оцінити відповідність термінів проведення до законодавства.

Якщо ви бажаєте бачити більше інформації - тисніть на Номер закупівлі і ви потрапите на детальну інформаційну сторінку закупівлі.

Перевіряйте документацію, контролюйте закупівлі та самостійно беріть участь у тендерах.”

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape