Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження положення про оренду комунального майна Музиківської об’єднаної територіальної громади»

Офіційні публікації
02.04.2020

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

проект рішення Музиківської сільської ради «Про затвердження положення про оренду комунального майна Музиківської об’єднаної територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу;

Вказаний проект регуляторного акта передбачає запровадження єдиної процедури надання комунального майна в оренду, затверджує Положення про оренду майна, Типовий договір оренди нерухомого майна, Порядок проведення конкурсу на право оренди майна, Порядок проведення конкурсу на право оренди майна через електронну торгову систему Prozorro.Продажі, Методику розрахунку орендної плати за майно.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є Бухгалтерсько-фінансовий відділ Музиківської сільської ради. Поштова адреса  75023, с. Музиківка, вул. 40 років Перемоги,  35, кабінет начальника бухгалтерсько-фінансового відділу;  E-mail: muz-rada@meta.ua,  телефон 56393.

Проект рішення Музиківської сільської ради «Про затвердження положення про оренду комунального майна Музиківської об’єднаної територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Музиківської сільської ради.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту рішення приймаються на поштову або електронну адресу його розробника.

 

Новини на цю ж тему

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєктів регуляторних актів на 2022 рік

Починаємо процедуру затвердження місцевих податків та зборів на 2022 рік.
Оголошення
26.02.2021

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних  проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них. Зауваження та пропозиції надаються до Музиківської сільської ради за адресою:  75023, с. Музиківка, вул. 40 років Перемоги,  35, кабінет секретаря сільсько
Офіційні публікації
01.04.2020

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Музиківської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»,  «Про встановлення  єдиного подат
Офіційні публікації
04.04.2019
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше