Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутись до переліку НПА
Дистанційні

Про перейменування вулиці Піонерська в селі Музиківка

08.02.2022
Завершено

З пропозиції сільського голови Лейбзона С.Н., відповідно до пункту 41,42 статті 26 Закону  України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою приведення назв вулиць в Музиківській територіальній громаді у відповідність з вимогами Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» підготовлено проєкт рішення "Про перейменування вулиці Піонерська в селі Музиківка"

Запрошуємо жителів громади до обговорення.

МУЗИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХЕРСОНСЬКИЙ РАЙОН ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


___  сесії сільської ради восьмого скликання

від 08 лютого 2022 року                                                                                      №

Про перейменування вулиці Піонерська  в селі Музиківка

З пропозиції сільського голови Лейбзона С.Н., відповідно до пункту 41,42 статті 26 Закону  України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою приведення назв вулиць в Музиківській територіальній громаді у відповідність з вимогами Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», відповідно до абзацу 2 пункту 6 статті 7 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»,  враховуючи висновки та рекомендації постійних депутатських комісій, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Перейменувати в селі Музиківка вулицю Піонерська названу на честь Всесоюзної піонерської організації на вулицю Піонерська на честь роману американського письменника Джеймса Філімона Купера «Піонери, або Біля витоків Саскуеханни» (опублікований у 1823 році)
  2. Виконавчому апарату Музиківської сільської ради забезпечити виконання необхідних змін в документаціях та провести реєстрацію нової назви вулиці згідно з чинним законодавством.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та управління комунальною власністю (голова Шнирук І.В.).

 

 

 

Сільський голова                                                                               Савелій ЛЕЙБЗОН

 

0 коментарів

Оцініть нормативно-правовий акт в цілому

0 коментарів
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше