Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

24 квітня - суботник біля дитячого майданчика пол вулиці 8 березня в Музиківці!

Новина
19.04.2021

Дитячий майданчик по вулиці 8 березня в селі Музиківка певно найбільший та найукомплектованіший. Звичайно, бо тут живуть найактивніші батьки.

Майданчик заснували ще в 2017 році з легкої руки авторів ще першого проекту "Децентралізація дитячих майданчиків". Один із багатофункціональних спортивних комплексів, створених в рамках проекту став центром цієї території. Але, звичайно, це була лише насінинка, лише маленький поштовх для початку. Далі активні батьки вклали величезні кількість своїх сил та фінансів для облаштування території, огородження, створення нового інвентарю. Татусі і мамусі проводили суботники, шукали додаткові матеріали та можливості для створення чудового місця для дозвілля дітей. 

Активісти залучили кошти проекту Активні громадяни для додаткового освітлення території за допомогою сучасних енергоощадних технологій. Потім вони були учасниками проекту "Бюджет участі", вибороли перемогу, отримали фінансування з місцевого бюджету та придбали велику гірку та пісочницю.

Традиційно батьки і діти збираються святкувати день народження свого майданчика та День захисту дітей 1 червня. Активісти проводять змагання серед дітей та дорослих, пригощають саморобними смаколиками та з радістю приймають подарунки у вигляді іграшок для використання на майданчику. 

В цьому році святкування теж  відбудеться! Можливо, не так масштабно через карантинні обмеження, але не менш тепло та дружньо. А до цього плануємо активно попрацювати та підготувати майданчик до літнього сезону! Запрошуємо всіх небайдужих на суботник 24 квітня 2021 року. Вже отримали фарбу  в рамках другої серії проекту "Децентралізація дитячих майданчиків", реалізується в рамках проєкту "Активні громадяни" за фінансування від Британської Ради та Музиківської сільської ради. 

Контактна особа Шнирук Ірина Василівна!

Долучайтеся!  

Новини на цю ж тему

Щасливе сучасне материнство, або Як у селі руйнують бар’єри та стереотипи

У селі Східному Музиківської сільської територіальної громади руйнують бар'єри та стереотипи. Один із них - мама в декретній відпустці завжди “прив’язана” до побутових справ, догляду за дитиною та її виховання. Тож часу у неї на саморозвиток бути не може.
Новина
09.02.2022

До нашого проєкту долучився майданчик в с.Загорянівка.

Проєкт «Децентралізація дитячих майданчиків 2.0» вже підійшов до завершення. Ініціативна група навіть відправила звіти на затвердження, але робота та розваги на дитячих майданчиках не закінчується.
Новина
16.06.2021

Дитячий майданчик на перехресті вулиць Теплична та Тваринників має тривалу історію та власні правила!

Активні батьки понад 5 років тому зібралися та посилили вже традиційне місце збору дітей та дорослих. За цей період встановили тут гірку, лавки, додаткову гойдалку, балансир і величезну пісочницю. Саме ця пісочниця є основною принадою для дітей різного віку.
Новина
10.06.2021

Щиро дякуємо директору ТОВ "КОМЕРЦБУДПЛАСТ" Савчак Романі Ігорівні за організацію доставки меблів та іншого обладнання !

Меблі та інші придбання закуплені для реалізації проєкту "Щасливе сучасне материнство", який реалізується в рамках проєкту "Активні громадяни" за фінансування від Британської Ради та Музиківської сільської ради. 
Новина
10.06.2021

Ще один захід в рамках проекту "Децентралізація дитячих майданчиків 2.0"

Активні громадяни, що проживають по вулиці Ангарній цими вихідними прибирали територію, косили траву, фарбували інвентар та встановлювали новий.
Новина
01.06.2021

Фотозвіт про суботник на дитячому майданчику по вулиці 8 Березня.

Запрошуємо оглянути результати роботи в живу та дистанційно.
Новина
26.04.2021

Запрошуємо на суботник!

Новостворений майданчик по вулиці Ангарній потребує вашої допомоги та участі.
Оголошення
13.04.2021

Дякуємо кожному хто долучився до підготовки майданчика до літнього сезону!

Фотозвіт з суботнику в с.Висунці
Новина
11.04.2021

Запрошуємо до участі!

10.04.2021 року о 10.00 починається підготовка дитячого майданчика біля Східненського будинку культури до літнього сезону.
Новина
09.04.2021

10 квітня перший суботник біля дитячого майданчика в с.Висунці!

Ініціативна група запрошує до участі.
Новина
07.04.2021

Проєкт соціальної дії "Щасливе сучасне материнство"

З нетерпінням чекаємо активної фази реалізації проекту.
Новина
06.04.2021

Підтримайте активістів частинкою свого саду або квітника!

Починаємо озеленення територій біля дитячих майданчиків в рамках проекту "Децентралізація дитячих майданчиків 2.0"
Новина
06.04.2021

Скільки треба дітям для щастя?

Нова гойдалка в Східненському ясла-садку в рамках проекту "Децентралізація дитячих майданчиків 2.0"
Новина
28.03.2021

Шукаємо дитячі майданчики!

Починаємо реалізовувати проект «Децентралізація дитячих маданчиків 2.0.» та шукаємо партнерів.
Оголошення
01.02.2021

5 проектів активних громадян будуть впроваджені на Білозерщині, один з яких в Музиківській ОТГ

Напередодні нового року, активні громадяни Білозерщини отримали гарну звістку – їхні ініціативи перемогли у конкурсі проектів соціальної дії Британської Ради
Новина
09.01.2021

Музиківська мережа дитмайданчиків

У селі Музиківка, що на Херсонщині, активні мешканці у взаємодії з благодійним фондом "Об'єднання" створили нові дитячі майданчики.
Новина
01.06.2019

Віддайте голос за дитячі майданчики Музиківської ОТГ

Запрошуємо мешканців громади підтримати проект "Децентралізація дитячих майданчиків Музиківської ОТГ"
Новина
31.05.2019
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше