Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 можна отримати у Музиківській амбулаторії ЗПСМ

Новина
23.09.2021
 
 
Кожна людина, яка отримала щеплення двома дозами антиковідної вакцини, які зареєстровані в Україні, може отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 у свого сімейного лікаря.
 
Зверніть увагу, що сертифікат стає дійсним тільки через два тижні після другого щеплення. На документі мають стояти дві мокрі печатки - лікаря та закладу. Також має бути вказана назва вакцини (англійською), коли та скільки разів щепили, ваші дані двома мовами. Для отримання сертифікату краще записатися на прийом до сімейного лікаря. Це не швидкий процес і трохи займає часу. Візьміть з собою закордонний паспорт, аби звірити правильність ваших даних англійською мовою.
 
Також ковід-сертифікат можна отримати в цифровому форматі через застосунок «Дія», але варто знати, що він не з’явиться автоматично. Його потрібно згенерувати самостійно. Для цього потрібно:
  • Оновити додаток «Дія» до останньої версії
  • Зайти в розділ послуги і натиснути "COVID-сертифікат".
  • Після натиснення надати згоду НСЗУ на обробку персональних даних про вакцинацію, поставивши прапорець.
  • Завірити згоду цифровим «Дія. Підписом» (хоча це називається підпис, але насправді потрібно просканувати обличчя за допомогою камери для звірки з фото, що зберігається в демографічному реєстрі. – Ред.), який можна створити одразу ж.
Натиснути «Отримати сертифікат».
 
 
2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше