Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

В період карантину варто утримуватись від планових відвідування сімейного лікаря в амбулаторії

Офіційні публікації
20.09.2020

Шановні пацієнти Музиківської амбулаторії!

    Просимо звернути увагу на те, що в період карантину варто утримуватись від відвідування сімейного лікаря в амбулаторії (маємо на увазі планові огляди немовлят, огляди з хронічними захворюваннями, профогляди та звернення для виписування рецептів). Приходити варто лише при гострих станах, якщо вам відвідування призначив лікар. Для цього ми наполегливо рекомендуємо  попередньо  записатися  на  прийом  за телефонами 3-44 та (067) 81-91-789. В інших випадках у вас є можливість проконсультуватися з сімейним лікарем у телефонному режимі.

     Якщо ви, або ваші родичі, прибули з-за кордону, просимо повідомити свого лікаря чи працівників амбулаторії по телефону. За можливості відкласти візит в амбулаторію на 14 днів. Ми готові  приймати пацієнтів, у тому числі з підозрою на інфекційні захворювання.  Але достатньо  одного  випадку,  коли  людина

звернеться не попередивши і працівники не підготуються до візиту, щоб епідеміологічна служба відправила весь наш колектив  на карантинні заходи на декілька тижнів.

     Також просимо максимально обмежити відвідування публічних заходів і місць скупчення людей.

   На   цілодобовій   Урядовій  «гарячій лінії» 15-45 оператори готові консультувати населення щодо питань, які стосуються коронавірусу.

    Давайте разом подбаємо про власне здоров’я  та здоров’я оточуючих.

Здоров’я усім та терпіння!

 

М.М. Болюк, в.о. завідувача Музиківської амбулаторії

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше