Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Як коронавірус Музиківку оминає

Новина
24.08.2020

Пандемія коронавірусної інфекції, що поширюється по світу, стала викликом як для мегаполісів-мільйонників, так і для  більш скромних населених пунктів.

Цілком зрозуміло, що тактика і стратегія боротьби з хворобою в різних містах, селищах і селах суттєво різняться. З одного боку, у великому місті з мільйонним населенням, з активними процесами міграції, здавалося б, ситуацію контролювати значно складніше, тому доводиться вдаватися до більш суворих карантинних заходів. З іншого боку, у маленькому селищі, де населення мало і його щільність невелика, є ризик швидкої передачі інфекції "ланцюжком" серед родичів, сусідів, знайомих, колег по роботі.

Як справляються з особливостями нинішньої "коронавірусного" життя невеликі населені пункти Херсонщини? Про це ми дізнавалися у голови Музиківської об'єднаної територіальної громади Білозерського району Олександра Лейбзона.

Як зазначив Олександр Арнольдович, на його думку, жодних особливих відмінностей від тих заходів, які застосовуються в інших ОТГ Херсонщини, у Музиківці під час карантину немає. Зробили все, що в силах для органу місцевого самоврядування населеного пункту з кількістю населення менше трьох тисяч. За рахунок бюджету  придбали засоби індивідуального захисту, якими на сьогодні з необхідним запасом забезпечені адміністративні установи, підприємства, школа і дитсадки, амбулаторія з бригадою швидкої допомоги та фельдшерсько-акушерський пункт. Спочатку, як стверджує Олександр Лейбзон, громаді активно допомагали волонтери, але вже давно такої допомоги не потрібно.

Особливу увагу в Музиківці приділяють безпеці учнів і викладачів школи. Тут правила і рекомендації щодо дотримання карантинних заходів особливо суворі. І навіть напередодні нового навчального року друкований орган ОТГ присвятив карантинним заходам у школі практично три чверті своєї площі.

Сьогодні, підкреслює глава ОТГ, особливих потреб, дефіциту в засобах індивідуального захисту, у витратних матеріалах немає. Єдині ознаки "головного болю", який виникає у представників керівництва ОТГ, - це зниження дисципліни у людей. Карантин усім встиг набриднути, і останнім часом в Музиківці громадяни норовлять час від часу порушувати приписи: з'являються в публічних місцях без масок, не дотримуються соціальної дистанції ...

"Іноді у людини і є ця маска, але він її носить в якихось кишенях і дістає, тільки якщо цю маску вимагають надіти. При цьому в якому саме стані цей "гігієнічний" предмет, краще навіть не згадувати", - нарікає Олександр Лейбзон.

Як би там не було, з самого початку поширення в Херсонській області коронавірусної інфекції й до цього дня жодного виявленого випадку з COVID-19 у Музиківці зафіксовано не було. Хоча було кілька епізодів, коли пацієнти підозрювалися на наявність нового вірусу.

"На щастя, у нас досі жодного хворого на ковід, - підсумовує Лейбзон. - Будемо сподіватися, що "завинили" в цьому саме ті заходи, які ми застосовуємо і застосовували під час карантину. Саме так ми маємо намір чинити і в майбутньому".

Новини на цю ж тему

+ 1 особа – із с. Східне

Стан поширення коронавірусної хвороби в Білозерському районі.
Новина
25.11.2020

Чи потрібно робити щеплення від грипу під час карантину?

Щеплення можна зробити в КНП «Музиківська амбулаторія ЗПСМ» у свого сімейного лікаря. Це зручно та безпечно.
Новина
23.11.2020

Робота Пенсіного фонду в умовах карантину

Нагадаємо, що є можливість доступу до Е - сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі зі смартфонів та планшетів.
Оголошення
03.11.2020

В Музиківській ОТГ 24 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація COVID-19 станом на 12.10.2020 року по Музиківській ОТГ
Оголошення
12.10.2020

В Музиківській ОТГ 22 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація COVID-19 станом на 11.10.2020
Оголошення
12.10.2020

Музиківська ОТГ в "жовтій"зоні. Які обмеження?

Нове епідеміологічне зонування встановлено на 14 днів рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС.
Оголошення
05.10.2020

+1 до захворівших у Музиківці

Оперативна інформація COVID-19.
Оголошення
02.10.2020

В період карантину варто утримуватись від планових відвідування сімейного лікаря в амбулаторії

Більшість консультацій можна отримати в телефонному режимі.
Офіційні публікації
20.09.2020

У Музиківці перший підтверджений випадок інфікування на COVID-19.

Щоб знизити ризики захворювання на коронавірусну інфекцію дотримуйтеся правил!
Оголошення
15.09.2020

❗️ Вчора в Україні знову зафіксовано новий антирекорд - 1271 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19.

Звертаємося до кожного: будьмо свідомими та пильними!
Офіційні публікації
06.08.2020

Основні карантинні обмеження, що діють в Україні з 22 червня 2020 року

Сьогодні набирають чинності зміни, які Кабінет Міністрів України вніс до постанови №392 від 20 травня 2020 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
Офіційні публікації
22.06.2020

24 учні Музиківського ліцею та Східненської школи отримали продуктові набори.

З метою підтримки базових потреб категорійних дітей в умовах карантину, за рішенням сорок четвертої сесії Музиківської сільської ради від 30 квітня 2020 року було надано допомогу категорійним дітям Музиківської ОТГ
Новина
02.06.2020

Консультування з питань пенсійного забезпечення під час карантину

   Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області нагадує, що у зв'язку з продовженням карантину збережено обмеження щодо доступу відвідувачів до приміщень сервісних центрів.
Оголошення
29.05.2020

Карантнит - це не канікули!

Відеозвернення голови шкільного самоврядування Східненської ЗОШ Позняк Дарії до учнів.
Відеорепортаж
10.04.2020

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому уряд детально відповідає на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи. 
Офіційні публікації
09.04.2020

Нові обмежувальні заходи на період карантину

Уряд відповів на головні питання щодо карантинних обмежень.
Офіційні публікації
06.04.2020

Що робити, щоб не заразитися коронавірусом?

Прості поради від Болюк М.М. сімейного лікаря Музиківської амбулаторії ЗПСМ
Офіційні публікації
05.04.2020

Уряд посилює заходи безпеки для боротьби з коронавірусом.

Запровадження більш жорстких вимог щодо карантину зумовлене щоденним зростанням кількості хворих на COVID-19 в Україні більше, ніж на 10%, та враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і досвід міжнародної практики.
Офіційні публікації
01.04.2020

Актуальні посилання на офіційні джерела інформації щодо коронавірусу

Що таке коронавірус? Наскільки він небезпечний? Як передається? Відповіді на ці та інші запитання можна дізнатися на офіційних ресурсах.
Офіційні публікації
24.03.2020

Шановні клієнти державної служби зайнятості!

З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 обслуговування громадян здійснюється в ОСОБЛИВОМУ режимі до 03 квітня 2020 року
Офіційні публікації
18.03.2020

Увага всім!! Постанова Кабміну про карантин є обов'язковою для виконання на території всієї України!

Нагадуємо, що за невиконання постанови про карантин через коронавірус загрожує кримінальна відповідальність.
Новина
17.03.2020

Шановні батьки та учні!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України у закладах шкільної та дошкільної освіти Музиківської ОТГ запроваджено карантин з 13 березня по 3 квітня 2020 року .
Новина
13.03.2020
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше