Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Вакцинація в Музиківській громаді

Новина
04.02.2022

Пункт вакцинації від коронавірусу в Музиківці з’явився одним з перших в області. Тут шість медичних працівників пройшли відповідні курси та отримали доступи.

За весь період вакциновано 1570 людей, з яких другу дозу вже отримало – 1505, а бустерну – 126 людей.

Вакцинують у Музиківській амбулаторії  щодня. У наявності вакцина Pfizer та CoronaVac. Препарат зберігається у спеціалізованому холодильнику, який заклад минулого року придбав за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток за сприяння народного депутата Вікторії Вагнєр.

Запис на вакцинацію відбувається телефоном, але приймають постійно навіть не запланованих “клієнтів”. Єдине обмеження, це кількість доз в одному флаконі вакцини. Наприклад, в одній  баночці вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech 6 доз, тому лікарі формують групи по 6 людей, щоб не втратити таку важливу можливість захистити від коронавірусу додаткову людину.

 Білозерка.info

Сьогодні ми запитали охочих вакцинуватися від коронавірусу щодо їх мотивації і наявні страхи.

Наталя та Анатолій проживають в селі Висунці, тому найближчий центр вакцинації саме в Музиківці. Наталя депутатка місцевої ради та має активну громадянську позицію.

 Білозерка.info

 

Наталія, 64 роки “Я працюю в магазині, постійно контактую з людьми. Не впевнена, що маска захистить мене достатньо. Плюс дочка зараз за кордоном, планується важливе лікування. Мені потрібен повний пакет документів, щоб я могла без проблем поїхати до неї та підтримати.”

 Білозерка.info

 

Анатолій, 71 рік “Я вже перехворів в легкій формі. Лише запах втратив. Думаю, що це через те, що був вакцинованим. Мій друг лікар був категорично проти вакцинації, називав мене божевільним. А потім захворів, лежав в лікарні, надивився всякого. Сам мені подзвонив і сказав, що я був правий! Я вже поважного віку, але душею молодий, маю багато планів і на це треба здоров’я!”

Анатолій також зазначив, що перші дві вакцинації він зробив у місті Херсоні, а бустерну дружина запропонувала зробити за місцем проживання. В амбулаторії вакцинують всіх бажаючих – не потрібно заключати декларацію з місцевим сімейним лікарем чи мати реєстрацію місця проживання в Музиківці. Достатньо взяти з собою паспорт та за можливістю документ про попередню вакцинацію

 Білозерка.info

Катерина, 24 роки “Сьогодні теж отримала бустерну дозу. Коли робила першу трошки хвилювалася, але знайшла впевнену напарницю, яка остаточно розвіяла всі сумніви. Потім вмовила вакцинуватись батьків, а з родиною брата ще працюю (сміється). До речі вже отримала, “ковідну” тисячу, але не встигла витратити. Розраховую на фінансовий бонус і від цієї вакцинації.”

 Білозерка.info

Валентина, 62 роки “В нашій великій родині від коронавірусу вакциновані майже всі, навіть, батьки чоловіка, а їм вже давно понад 80. Вони не контактують активно з людьми і немає в них потреби в зеленому сертифікаті для роботи чи магазинів, але до них часто приїздять онуки з усіх куточків України, а в них контактів вистачає. Здається, ми довше налаштовувались на те, щоб їх вакцинувати ніж вони самі. Я вакцинувалась одна з перших, а потім з гордістю розповідала про це, коли поїхала на малу батьківщину до Володимира-Волинського. Там, на той момент ще всі думали і зважували ризики. Дуже зручно, що не треба було стояти в черзі чи записуватись якоюсь складною процедурою. Все зробили в Музиківці.”

В Музиківській громаді діє два пункти вакцинації: один в центральній садибі – с.Музиківка, а інший – у ФАПі сусіднього села Східне. Там вакцинують лише CoronaVac, бо цей препарат має простіші протоколи використання. Але якщо є багато охочих на інші види вакцини, то приїздить мобільна бригада з Музиківки. Вчора, 03 лютого в Східному вакциновано 60 людей, з яких першою дозою 9 людей, а бустерною – 51 людина.

 Білозерка.info

Сергій, 62 роки “Через тиждень планую поїхати разом дітьми та онуками у відпустку до Буковелю. Розумію, що це додатковий ризик, але не готовий відмовлятись від вже давно омріяної поїздки. Запланували вакцинуватись втретє до поїздки для додаткового захисту та впевненості. Онуки вакциновані від грипу. Думаємо, це теж їх додатково захистить. Вони ще малі, щоб вакцинуватись від коронавірусу.”

Зараз в Музиківській громаді щеплення від ковіду отримали лише 24 дітей,  хоч МОЗ дозволив вакцинувати дітей з 12 років  ще у листопаді минулого року. Батьки досі недостатньо проінформовані про таку можливість і потребу. Часто лунає, що діти і без щеплень в легкій формі переносять коронавірусну інфекцію, тому потреби їх додатково  “мучити” немає. Але лікарі й вчителі агітують таки подбати про додаткову безпеку дітей та записатися до найближчого пункту вакцинації.

Процес вакцинації в Музиківській громаді налагоджений комфортно, зручно та безпечно. Якщо ви ще вагаєтесь де саме зробити таку важливу процедуру, то оберіть Музиківську амбулаторію!

Людмила Погрібна

Новини на цю ж тему

Оперативна гендерна оцінка становища та потреб жінок у контексті ситуації з COVID-19 в Україні

Дослідження спрямовано на отримання кількісної та якісної інформації щодо потреб жінок, а також про ґендерні особливості впливу обмежувальних заходів в рамках COVID-19 на їх повсякденне життя, особливо жінок, які належить до вразливих груп та потерпають від множинної дискримінації
Офіційні публікації
01.02.2022

Станом на сьогодні 13 грудня 2021 року в громаді вакциновано 1494 осіб, з яких другу дозу отримали 1405 осіб.

Будьте здорові та пам’ятайте, щеплення проти COVID-19 ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя
Новина
13.12.2021

Рівень вакцинації в Музиківській СТГ станом на 19.11.2021

Музиківська амбулаторія продовжує вакцинацію проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Сьогодні 19 листопада вакциновано 102 людини.
Новина
19.11.2021

Вакцинація освітян Музиківської СТГ

Відновлення навчання для учнів 5-10 класів можливе лише при наявності 100% вакцинації двома дозами всіх працівників закладів освіти. Протягом одного-двох тижнів заклади освіти завершать отримання вакцинації другою дозою і питання про відновлення навчання буде переглянуто.
Новина
08.11.2021

Розпочинається вакцинація проти COVID-19 для дітей та підлітків.

Затверджена вакцина для дітей від 12 років - Pfizer. Вона наявна в Музиківській амбулаторії.
Новина
03.11.2021

Вакцинуйтесь у Східненському ФАПі без виїзду до Музиківки!

Вакцинація єдиний спосіб побороти коронавірус!
Новина
27.10.2021

В Україні продовжується хвиля зростання кількості хворих на коронавірус.

Медичні працівники Музиківської амбулаторії закликають дотримуватись простих правил особистого захисту та вакцинуватись. Лише спільними зусиллями можна перемогти хворобу!
Новина
21.10.2021

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 можна отримати у Музиківській амбулаторії ЗПСМ

Кожна людина, яка отримала щеплення двома дозами антиковідної вакцини, які зареєстровані в Україні, може отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 у свого сімейного лікаря.
Новина
23.09.2021

35 % музичан вакциновано!

Вакцинація продовжується. Записуйтесь за телефоном - 0678191789
Новина
23.09.2021

Як працюватимуть заклади освіти з 20 вересня 2021 року?

На Урядовому порталі оприлюднено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.
Офіційні публікації
20.09.2021

На сьогодні заплановано вакцинувати 23 людини від коронавірусу.

Загалом в громаді вакциновано 681 осіб, з яких другу дозу отримали 485 осіб. На сьогодні заплановано вакцинувати 23 людини.
Новина
08.09.2021

Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

Новими правилами визначається можливість одночасного встановлення по всій території країни “зеленого” або “жовтого” рівня карантинних обмежень, “помаранчевий” та “червоний” буде визначатись в межах регіону.
Офіційні публікації
19.08.2021

В Музиківській амбулаторії триває вакцинація від Covid-19.

Загалом в громаді вакциновано 570 осіб, з яких другу дозу отримали 258 осіб.
Новина
17.08.2021

В Україні продовжується п’ятий етап вакцинації проти COVID-19.

Ви можете записатися на вакцинацію до зручного для вас пункту щеплення чи центру масової вакцинації.
Офіційні публікації
13.08.2021

Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності.
Офіційні публікації
13.08.2021

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19

Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються.
Офіційні публікації
11.08.2021

До уваги жителів Східного, Загорянівки та Шкуринівки!

Вакцинуватися від COVID-19 можна в Східненському ФАПі без виїзду до Музиківки.
Новина
28.07.2021

Які вакцини сьогодні доступні в Музиківській амбулаторії ЗПСМ?

Обирайте та записуйтесь на вакцинацію за телефоном - 0678191789
Новина
26.07.2021

Оперативна інформація COVID-19.

+1 випадок в Музиківці! Просимо дотримуватися карантинних обмежень, частіше мити руки та одягати маски в громадських місцях. Бережіть себе та своїх близьких!
Офіційні публікації
21.07.2021

Запишись на вакцинацію! Будь відповідальним!

В Музиківській амбулаторії триває запис на вакцинацію від Covid-19. Всі охочі можуть записатися та отримати необхідну інформацію за телефоном 067-81-91-789.
Оголошення
20.07.2021

Вакцинація від COVID-19

Від початку вакцинальної компанії в КНП « Музиківська  АЗПСМ» від Covid-19 було провакциновано 140 осіб, з них 108 осіб вже отримали 2 дози.
Привітання
30.06.2021

Є можливість вакцинуватися від коронавірусу.

Всі бажаючі можуть отримати необхідну інформацію за телефоном 067-81-91-789 .
Оголошення
22.04.2021

Увага!

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, прийом громадян спеціалістами сільської ради здійснюється у засобах індивідуального захисту за попереднім записом
Оголошення
26.03.2021

Оперативна інформація щодо COVID-19 в Музиківській ОТГ

Інформує Музиківська амбулаторія ЗПСМ
Офіційні публікації
12.01.2021

+ 1 особа – із с. Східне

Стан поширення коронавірусної хвороби в Білозерському районі.
Новина
25.11.2020

Чи потрібно робити щеплення від грипу під час карантину?

Щеплення можна зробити в КНП «Музиківська амбулаторія ЗПСМ» у свого сімейного лікаря. Це зручно та безпечно.
Новина
23.11.2020

Робота Пенсіного фонду в умовах карантину

Нагадаємо, що є можливість доступу до Е - сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі зі смартфонів та планшетів.
Оголошення
03.11.2020

В Музиківській ОТГ 24 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація COVID-19 станом на 12.10.2020 року по Музиківській ОТГ
Оголошення
12.10.2020

В Музиківській ОТГ 22 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація COVID-19 станом на 11.10.2020
Оголошення
12.10.2020

Музиківська ОТГ в "жовтій"зоні. Які обмеження?

Нове епідеміологічне зонування встановлено на 14 днів рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС.
Оголошення
05.10.2020

+1 до захворівших у Музиківці

Оперативна інформація COVID-19.
Оголошення
02.10.2020

В Музиківці 5 підтверджених випадків на COVID-19

Згідно з інформацією Білозерської районної державної адміністрації.
Новина
01.10.2020

В період карантину варто утримуватись від планових відвідування сімейного лікаря в амбулаторії

Більшість консультацій можна отримати в телефонному режимі.
Офіційні публікації
20.09.2020

У Музиківці перший підтверджений випадок інфікування на COVID-19.

Щоб знизити ризики захворювання на коронавірусну інфекцію дотримуйтеся правил!
Оголошення
15.09.2020

Як коронавірус Музиківку оминає

Стаття від журналістів газети ВГОРУ
Новина
24.08.2020

❗️ Вчора в Україні знову зафіксовано новий антирекорд - 1271 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19.

Звертаємося до кожного: будьмо свідомими та пильними!
Офіційні публікації
06.08.2020

Основні карантинні обмеження, що діють в Україні з 22 червня 2020 року

Сьогодні набирають чинності зміни, які Кабінет Міністрів України вніс до постанови №392 від 20 травня 2020 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
Офіційні публікації
22.06.2020

24 учні Музиківського ліцею та Східненської школи отримали продуктові набори.

З метою підтримки базових потреб категорійних дітей в умовах карантину, за рішенням сорок четвертої сесії Музиківської сільської ради від 30 квітня 2020 року було надано допомогу категорійним дітям Музиківської ОТГ
Новина
02.06.2020

Консультування з питань пенсійного забезпечення під час карантину

   Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області нагадує, що у зв'язку з продовженням карантину збережено обмеження щодо доступу відвідувачів до приміщень сервісних центрів.
Оголошення
29.05.2020

На Херсонщині зареєстровано 72 випадки COVID-19, - МОЗ

Станом на сьогодні, 22 квітня, на території Херсонської області виявлено 72 випадки COVID-19, з них 1 летальний, 10 пацієнтів одужали.
Офіційні публікації
22.04.2020

Карантнит - це не канікули!

Відеозвернення голови шкільного самоврядування Східненської ЗОШ Позняк Дарії до учнів.
Відеорепортаж
10.04.2020

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому уряд детально відповідає на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи. 
Офіційні публікації
09.04.2020

Нові обмежувальні заходи на період карантину

Уряд відповів на головні питання щодо карантинних обмежень.
Офіційні публікації
06.04.2020

Що робити, щоб не заразитися коронавірусом?

Прості поради від Болюк М.М. сімейного лікаря Музиківської амбулаторії ЗПСМ
Офіційні публікації
05.04.2020

У Херсонській області підтверджено три нові випадки COVID-19

Станом на 10:00 2 квітня в Україні лабораторно підтверджено 804 випадки COVID-19, з них 20 летальних, 13 людей вже одужали.
Офіційні публікації
02.04.2020

Уряд посилює заходи безпеки для боротьби з коронавірусом.

Запровадження більш жорстких вимог щодо карантину зумовлене щоденним зростанням кількості хворих на COVID-19 в Україні більше, ніж на 10%, та враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і досвід міжнародної практики.
Офіційні публікації
01.04.2020

Актуальні посилання на офіційні джерела інформації щодо коронавірусу

Що таке коронавірус? Наскільки він небезпечний? Як передається? Відповіді на ці та інші запитання можна дізнатися на офіційних ресурсах.
Офіційні публікації
24.03.2020

Шановні клієнти державної служби зайнятості!

З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 обслуговування громадян здійснюється в ОСОБЛИВОМУ режимі до 03 квітня 2020 року
Офіційні публікації
18.03.2020

Увага всім!! Постанова Кабміну про карантин є обов'язковою для виконання на території всієї України!

Нагадуємо, що за невиконання постанови про карантин через коронавірус загрожує кримінальна відповідальність.
Новина
17.03.2020

Шановні батьки та учні!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України у закладах шкільної та дошкільної освіти Музиківської ОТГ запроваджено карантин з 13 березня по 3 квітня 2020 року .
Новина
13.03.2020
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше